Leģendārajā seriālā uzmanības centrā Rīga: Makgaivers stājas pretī latviešu teroristiem ”Dieva roka”

20 komentāri

Makgaiveram problēmu risināšanai parasti pietiek vien ar izolācijas lenti vai kādu citu jebkurā saimniecībā atrodamu lietu, bet vai ar to būs gana, lai stātos pretī Latvijā bāzētam teroristu grupējumam ”Dieva roka”? Jau šovakar seriālā Makgaiveram izaicinājumu metīs latviešu teroristi ar Jāni Lapu priekšgalā!

Otrdienas, 12. jūnija, vakarā TV3 kanālā tiks demonstrēta seriāla ”Makgaivers” jaunās versijas sērija, kurā Lūkasa Tila atveidotais varonis stāsies pretī strauji augošajam teroristu vienībai ”Dieva roka”, kas Latvijā atbildīga par trim uzbrukumiem mēneša laikā.

Viņa galvenais ienaidnieks šajā cīņā būs vienības ”Dieva roka” vadītājs Jānis Lapa, kurš kopā ar biedriem atbildīgs par uzbrukumu virkni un kurš ir jāaptur – Lapa pēc ilga laika pagrīdē parādījies Rīgā, un Makgaivers ar savu komandu šo iespēju nevar laist garām.

Jāni tiešām izdodas notvert, taču viņš paspēj izsūtīt trauksmes signālu visiem sabiedrotajiem, tāpēc ASV vēstniecībā Latvijā sākas cīņa uz dzīvību un nāvi, lai izkļūtu no teroristu aplenkuma.

Kā tas viss beigsies? Skaties seriālu ”Makgaivers” TV3 katru otrdienu pulksten 22.00.

20 komentāri