Latvija pieminēta populārā ASV animācijas seriālā

2 komentāri
Latvija pieminēta populārā ASV animācijas seriālā

Latvija un latvieši ne reizi vien tikuši pieminēti pasaulslavenos seriālos un filmās. Lai gan nereti uzmirdzēšana bijusi vien epizodiska, faktu par notikušo tas nemaina.

Slavenā multfilma ”Simpsoni”, seriāli “CSI:Miami”, ”Nikita”, ”Alias” un ”Family Guy” ir tikai daži no piemēriem, runājot par televīzijas projektiem, kuros pieminēta Latvija. Nu mūsu valsts nosaukums izskanējis arī ASV animācijas seriāla “Boba burgeri” jeb ”Bob’s Burgers” jaunākajā sērijā 9. janvārī, par ko vērīgākie skatītāji ziņojuši sociālajos tīklos.

”Pēdējā ”Bob’s Burgers” sērijā ir Latvija un pīrādziņi,” vietnē ”Twitter” vēstījis seriāla skatītājs Reinis. Kadrā redzams arī Latvijas karogs un Brīvības piemineklis.

Kā spriež Reinis, seriālu un filmu veidotāji, visdrīzāk, “Latviju izmanto kā sinonīmu vietai, par kuru neviens nezina”. Bet cita skatītāja piebilst, ka vārds ”pīrādziņi” seriālā izskanējis ”ar itāļu akcentu”.

Kanālā ”Fox” translēto animācijas seriālu ”Boba burgeri” izveidoja Lorens Bušārs, pirmizrādi tas piedzīvoja 2011. gadā. Seriāls ir paredzēts pieaugušo auditorijai. Latvijā seriāls ”Boba burgeri” ticis izrādīts kanālā TV6.

Šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējuma tika nodots pēc seriāla motīviem veidotās filmas treileris. 90 sekunžu priekšvēstnesis ir ļoti īpašs notikums seriāla cienītājiem, kuri gadiem ilgi gaida filmu, kuras iznākšanas uz lielajiem ekrāniem aizkavējusies Covid-19 pandēmijas dēļ. Filmas pirmizrāde gaidāma 27. maijā.

2 komentāri