Kura precēsies ar Balībeju? ”Lieliskā gadsimta” nedēļas galvenā mīlas intriga

4 komentāri
Kura precēsies ar Balībeju? ”Lieliskā gadsimta” nedēļas galvenā mīlas intriga
Mavrixonline.com/Scanpix

Kas gan var būt labāka izklaide lietainam brīvdienu vakaram kā ”Lieliskā gadsimta” kārtējās sērijas vērošana? Šajā nedēļā seriāls sarūpējis īstu saldo ēdienu visiem mīlas intrigu tīkotājiem – dāmas uzsāks īstu kautiņu par skaistuļa Balībeja sirdi.

Mīlas intrigu centrā būs smukulītis Balībejs, kuru atveido izskatīgais turku aktieris un modelis Buraks Ozcivits.

VAI ARĪ DZĪVĒ BALĪBEJS IR TĀDS SIRŽU LAUZĒJS? PAR AKTIERI LASI TE!

Šīs nedēļas nogales sērijās harēmā izplatīsies baumas, ka Esmahana slepus tiekas ar Balībeju. Sultāne Šaha to uzzinot, gribēs to izmantot savā labā, un izlems, ka Balībejam jāprec viņas meita.

Taču arī Sultānes Mihrimahas romantiskās jūtas pret Balībeju nav mainījušās kopš bērnības, taču tagad viņa labprāt vēlētos redzēt iznesīgo skaistuli sev blakus kā savu laulāto draugu. Sultāne Hirrema kategoriski iebildīs pret šīm attiecībam.

Esmahana paziņos sultānei Šahai Hubanai, ka ir ar mieru precēties ar Balībeju. Šaha Hubana pavēstīs savus nodomus Suleimanam, un arī viņš neiebildīs pret precību plāniem. Mihrimaha uzzinās, ka Balībejs nevēlas precēt Esmahanu, taču arī pret Mihrimahu viņam nav jūtu.

Mihrimaha dusmās iesitīs Esmahanai, un Esmahana spēcīgi sasitīs galvu. Neskatoties uz to, ka Esmahana nenodos Mihrimahu, sultāne Šaha būs pārliecināta par Mihrimahas vainu.

Tikmēr Sultāns Suleimans centīsies izvēlēties piemērotu vīru Hatidžei. Sultāne Hatidže vēl joprojām pārdzīvo sava vīra nāvi un nepieņems pavēlnieka ieteikumu domāt par jaunām laulībām ar Husrevu Pašā.

Līdz ar mīlas intrigām, kuras šajā nedēļas nogalē ”Lieliskajā gadsimtā” būs izvirzījušās priekšplānā, seriālā gaidāmi arī citi nozīmīgi pavērsieni.

Skaistā itāliete Gabriēla vēl joprojām meklē savu pirms daudziem gadiem pazudušo māsu, un pamazām viņai rodas nojausma, ka Rumejsa, viena no verdzenēm sultāna galmā, varētu būt šī māsa, kuru viņa meklē.

Bajazīds aizbēgs no pils, lai dotos karagājienā. Selims atklās, ka Bajazīds pārģērbies par janičāru atrodas nometnē, un aizvedīs viņu pie pavēlnieka.

Nenokavē! ”Lieliskais gadsimts” divās sērijās pēc kārtas LNT 21.05 gan sestdienas, gan svētdienas vakarā!

4 komentāri