“Ir izaugusi paaudze, kas nezina, kāpēc tā sauc pelēko līmlenti.” “Makgaivera” fani sajūsmā par supervaroņa atgriešanos

1 komentārs
“Ir izaugusi paaudze, kas nezina, kāpēc tā sauc pelēko līmlenti.” “Makgaivera” fani sajūsmā par supervaroņa atgriešanos
Publicitātes foto

TV6 novembris pasludināts pat Makgaivera mēnesi. 7. novembris ir diena, kad TV6 startē ASV asa sižeta daudzsēriju filmas “Makgaivers” (MacGyver) pirmā sezona. Brašā Agnusa Makgaivera fani nav slēpuši sajūsmu mikroklogošanas vietnē “Twitter”.

Agnuss Makgaivers ir īsts supervaronis! Viņš risina visdažādākās problēmas visā pasaulē – sākot no Budapeštas, beidzot ar Dienvidamerikas tālākajiem nostūriem. Viņš atrod un atved mājās pazudušus cilvēkus, atgūst nozagtas mantas, cīnās ar dabas postošo spēku un visādi citādi glābj pasauli sarežģītos brīžos.

Turklāt Makgaivers neizmanto ieročus, jo savā laikā, neuzmanīgi apejoties ar tiem, gāja bojā viņa bērnības draugs Džesijs.

Arī vardarbību Makgaivers pielieto tikai galējas nepieciešamības apstākļos, pārsvarā viņš jebkuru problēmu atrisina, izmantojot savu atjautību un vienmēr kabatā esošo līmlenti un Šveices armijas nazīti.

Kā liecina anotācija, notikumu spraigums būs jūtams jau 1. sērijā. Eksplozijā tiks iznīcināta slepena laboratorija. Makgaivers dosies glābt iesprostotos zinātniekus un novērst nāvējošu ķimikāliju noplūdi.

Soctīklotāji sajūsmā par “Makgaivera” atgriešanos TV

Seriālu “Makgaivers” skaties jau šovakar plkst. 18:00 un ik darba dienas vakaru TV6!

1 komentārs