Hatidžes jaunais vīrs, Šahas intrigas un skaistās itālietes māsas atrašana – kas sagaidāms ”Lieliskajā gadsimtā” šonedēļ

1 komentārs
Hatidžes jaunais vīrs, Šahas intrigas un skaistās itālietes māsas atrašana – kas sagaidāms ”Lieliskajā gadsimtā” šonedēļ
Publicitātes foto

Klāt nedēļas nogale, kura lielai daļai Latvijas TV draugu nozīmē lielus priekus, jo LNT atkal baudāms ”Lieliskais gadsimts”. Skaties.lv ieskicē, kas šajā nedēļas nogalē seriālā gaidāms.

Princis Mustafa uzzinās, ka skaistā itāliete Gabriela glabā noslēpumu un viņai ir īpašs iemesls atrasties sultāna pilī.

Sultāne Mahidevrana būs noraizējusies par sava dēla – prinča – nākotni un neatbalstīs viņa attiecības ar Gabrielu. Princis Mustafa nespēs piedod, ka Gabriela slēpusi savus īstos nodomus un nav bijusi atklāta pret viņu, tādēļ liks viņai pamest pili.

Hirrema vēlēsies iegādāties kādu īpašumu netālu no verdzeņu tirgus, bet atgriešanās šajā vietā viņā uzjundīs senas un sāpīgas atmiņas.

Ilgo karagājienu dēļ sultāna harēms piedzīvos finansiālas grūtības, un sultānei Hirremai nāksies rast risinājumu, lai harēma meitenēm varētu izmaksāt viņu nopelnīto algu.

Gabriela satiksies ar savu māsu Lukrēciju jeb Rumejsu un lūgs, lai viņa brauc tai līdzi. Rumejsa atsacīsies un lūgs Mustafam atļauju palikt.

Harēmā meitenes uzjautrināsies par Balībeja vēstuli Mihrimahai. Sumbuls paziņos Hirremai, ka nauda, ko viņa aizņēmusies, ir nolaupīta. Šaha Hubana izlems izmaksāt kalpiem algu, tādējādi pazemojot Hirremu viņu acīs.

Mustafa izlems savā reģionā atjaunot kuģu būvētavu, lai varētu uzveikt daudzos pirātus. Par to viņš sultānam uzrakstīs vēstulē, taču Rustems Pašā vēstuli pārtver. Hirrema noskaņos Mihrimahu pret Mustafu un Mahidevranu. Mihrimaha zvērēs mātei visā viņai palīdzēt.

Hirrema aizņemsies naudu no venēciešu tirgones, bet atklāsies, ka sultāne Šaha jau atmaksājusi parādus un ir apņēmības pilna izstāstīt sultānam Suleimanam par šo situāciju un sultānes nepieņemamo rīcību.

Sultāns ar savu karaspēku atgriezīsies no karagājiena. Kapteinis Hizirs Pašā pēdējā karagājiena laikā parādījis īpašu drošsirdību un izveicību flotes vadīšanā, par ko saņems sultāna Suleimana atzinību. Līdz ar Husreva Pašā atgriešanos galvaspilsētā, atsāksies runas par viņa un sultānes Hatidžes iespējamajām laulībām.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl