1 komentārs
Hatidžes jaunais vīrs, Šahas intrigas un skaistās itālietes māsas atrašana – kas sagaidāms ”Lieliskajā gadsimtā” šonedēļ
Publicitātes foto

Klāt nedēļas nogale, kura lielai daļai Latvijas TV draugu nozīmē lielus priekus, jo LNT atkal baudāms ”Lieliskais gadsimts”. Skaties.lv ieskicē, kas šajā nedēļas nogalē seriālā gaidāms.

Princis Mustafa uzzinās, ka skaistā itāliete Gabriela glabā noslēpumu un viņai ir īpašs iemesls atrasties sultāna pilī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sultāne Mahidevrana būs noraizējusies par sava dēla – prinča – nākotni un neatbalstīs viņa attiecības ar Gabrielu. Princis Mustafa nespēs piedod, ka Gabriela slēpusi savus īstos nodomus un nav bijusi atklāta pret viņu, tādēļ liks viņai pamest pili.

Hirrema vēlēsies iegādāties kādu īpašumu netālu no verdzeņu tirgus, bet atgriešanās šajā vietā viņā uzjundīs senas un sāpīgas atmiņas.

Ilgo karagājienu dēļ sultāna harēms piedzīvos finansiālas grūtības, un sultānei Hirremai nāksies rast risinājumu, lai harēma meitenēm varētu izmaksāt viņu nopelnīto algu.

Gabriela satiksies ar savu māsu Lukrēciju jeb Rumejsu un lūgs, lai viņa brauc tai līdzi. Rumejsa atsacīsies un lūgs Mustafam atļauju palikt.

Harēmā meitenes uzjautrināsies par Balībeja vēstuli Mihrimahai. Sumbuls paziņos Hirremai, ka nauda, ko viņa aizņēmusies, ir nolaupīta. Šaha Hubana izlems izmaksāt kalpiem algu, tādējādi pazemojot Hirremu viņu acīs.

Mustafa izlems savā reģionā atjaunot kuģu būvētavu, lai varētu uzveikt daudzos pirātus. Par to viņš sultānam uzrakstīs vēstulē, taču Rustems Pašā vēstuli pārtver. Hirrema noskaņos Mihrimahu pret Mustafu un Mahidevranu. Mihrimaha zvērēs mātei visā viņai palīdzēt.

Hirrema aizņemsies naudu no venēciešu tirgones, bet atklāsies, ka sultāne Šaha jau atmaksājusi parādus un ir apņēmības pilna izstāstīt sultānam Suleimanam par šo situāciju un sultānes nepieņemamo rīcību.

Sultāns ar savu karaspēku atgriezīsies no karagājiena. Kapteinis Hizirs Pašā pēdējā karagājiena laikā parādījis īpašu drošsirdību un izveicību flotes vadīšanā, par ko saņems sultāna Suleimana atzinību. Līdz ar Husreva Pašā atgriešanos galvaspilsētā, atsāksies runas par viņa un sultānes Hatidžes iespējamajām laulībām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl