Arī viņas dzīvo veselīgi

Komentāri

Vēl visu augustu TV3 skatītājiem tiek piedāvāta latviešu kulta seriāla “Viņas melo labāk” 2. sezona. Kamēr Jolanta cenšas sadraudzēties ar savas bijušās kameras biedrenes, nelaiķes Jekaterinas meitu, pārējām dāmām, kā vienmēr, aktuāli vīrieši.

Pašlaik seriāla galveno varoņu rezultāts ir 2:2 – Kristīne ir laimīga kopā ar Kārli, Konrāds piedevis Jolantas grēkus, taču pārējām gan mīlas frontē ne īpaši veicas. Margarita jeb Margo joprojām neveiksmīgi cenšas atrast savu vietu mīlas dzīvē, turklāt atkal ir ”uzpeldējis” Roberts, bet Marta nupat izšķīrusies ar Jāni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr Kristīne ķircina savu priekšnieci par Robertu, Marta iztēlojas, ka nazis iedurts nevis uz galda noliktajā arbūzā, bet gan Jāņa galvā… Pievēršot uzmanību šai ogai, jāatzīst, ka seriāla galvenajām varonēm ir lieliska gaume, jo tieši šis sulīgais milzis ir viens no veselīgas ēšanas sastāvdaļām gada karstākajos mēnešos.

Uz katra arbūza 100 gramiem ir vien 40 kalorijas, turklāt 80% no tā sastāva ir ūdens, kas neko ļaunu mūsu ķermeņiem nodarīt nevar. Tikai nedrīkst aizmirst, ka no šī sulīguma dzīvot vien nevar. Ārsti arbūzu diētu iesaka ieturēt ne ilgāk par piecām dienām, bet, ja seriāla skatītājiem par tādu diētu prātā domas nemaz nenāk, tad paraleli ikdienas ēdienreizēm dienas saspringumā uzkost šo Āfrikas milzi ir pat ļoti, ļoti ieteicams, turklāt lielisks veids, kā uzņemt tik ļoti nepieciešamo šķidrumu.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl