Skaļa un ļoti drosmīga debija: startē Latvijas visu laiku seksuālākais seriāls!

12 komentāri
Skaļa un ļoti drosmīga debija: startē Latvijas visu laiku seksuālākais seriāls!
Foto: ekrānuzņēmums

Šodien kanāls TV3 saviem skatītājiem atrādīja Ulda Cipsta režisēto jauno seriālu Šķiršanās formula, kurā galveno lomu atveido visiem pazīstamais Dailes teātra aktieris Intars Rešetins. Jau pašā pirmajā ainā viņa atveidotais Oskars mīlējas ar kādu dāmu, kura, kā izrādās, ir precējusies. Jau no pirmajiem kadriem skaidrs arī tas, ka seriālā netrūks šokējošu un pārdrošu ainu.

Seriāla atklāšanas sērijā Oskara radītais blogs viņu saved kopā ar simpātisko sievieti vārdā Laila, kuru atveido aktrise Iveta Pole, un diemžēl viņa jau pirmajā mirklī apkrāpj žurnālistu, sakot, ka ir šķīrusies. Baltie meli pāraug melnos, un abus pieķer vīrs – galdnieks un bijušais militārists Artūrs, kuru spēlē izskatīgais Ivars Krasts. Artūrs, ieraugot abus sev neērtā situācijā, nolemj izrēķināties ar Oskaru!

Pavisam negaidīti Oskars saņem zvanu no mātes Rūtas Ozolas, kuru spēlē leģendāra aktrise Lilita Ozoliņa. No mātes nav bijusi vēsts pēdējo 15 gadu laikā, un te pēkšņi viņa ir sarūpējusi Oskaram nepatīkamu pārsteigumu. Vēlāk birojā starp Oskara un izdevniecības īpašnieci Ilzi notiek dīvaina saruna, kuras laikā atnāk jauna Šķiršanās formulas kliente Agnese, kuras lomā iejūtas aktrise Jana Čivžele, un arī viņai ir kāds stāsts, ar kuru vēlas padalīties…

Jau pēc pirmās sērijas skaidrs, ka vienaldzīgo nebūs – seriāls neskopojas ne ar lamuvārdiem, ne intīmiem, ne asiņainiem un šokējošiem kadriem.

Jau sērijas pārraidīšanas laikā tauta metās sociālajos tīklos, lai sāktu diskusijas par drosmīgo seriālu, kuram līdzīga pašmāju ražojuma mums vēl nav bijis. Skaties.lv aicina skatītājus paust savas pārdomas par Šķiršanos formulu komentāros pie raksta.

IZLASI OSKARA BLOGU!

Foto

Video: Šķiršanās formula, 1. sērija

12 komentāri