Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. februāris

Eleonora, Ariadne

Horoskops aunam

Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlēsies vienmēr uzbrūkošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt. Ja ne, tev nāksies norīt kādu krupi.

Horoskops vērsim

Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Nākotnes plānos nebūs vietas gadījuma iegribām, intrigām un mirkļa vājumam.

Horoskops dvīņiem

Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Ieteicams nodarboties ar pašanalīzi vai kādu līdzīgu garīgu praksi.

Horoskops vēzim

Diena piemērota, lai tu atmūķētu savu prasmju pūra lādi un krāmētu visus savus dārgumus uz galda. Atklāj savu slēpto potenciālu gan pasūtītājiem, gan konkurentiem. Par izbrīnu vai arī par spīti!

Horoskops lauvai

Šodien, lai sasniegtu iecerēto, nāksies demonstrēt visu savu īpašību un iemaņu buķeti – uzņēmību, agresivitāti, drosmi, talantus. Ja mēģināsi palikt remdenā komforta zonā, visi lauri tiks kādam ambiciozākam konkurentam.

Horoskops jaunavai

Darbā centies ielikt visu savu radošās pašizpausmes dzirksti un atklāt savu slēpto potenciālu gan priekšniekiem, gan darba biedriem par izbrīnu. Skaudīgajiem un nenovīdīgajiem par spīti neizrādi, ja kas noiet greizi.

Horoskops svariem

Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās. Uzdrīkstēšanās un patiess pozitīvisms kausēs pat visaukstāko priekšnieku un nelabvēļu sirdis.

Horoskops skorpionam

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir drošas. Tava reputācija tikai pieaugs, ja atļausies nodemonstrēt kādu no savām slēptajām prasmēm.

Horoskops strēlniekam

Savas taisnības izsalkumu remdēsi ar apkārtējo cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj ieslēgt vismaz trešo ātrumu.

Horoskops mežāzim

Šodien tev pietrūkst spriedzes un dinamikas. Ja tevi pārņem sajūta, ka diena nelietderīgi izniekota, paskaties uz notiekošo no cita skatupunkta. Vajadzētu pamēģināt kaut ko nebijušu, tu to noteikti nenožēlosi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas priecīgajiem notikumiem līdzi vilksies tāda neparedzētos blakus efektu astīte, kas kopējo bildi nedaudz pabojās. Izdevumi, ar kuriem rēķinājies, var beigu galā sanākt lielāki vai arī pasākums, uz kuru esi uzaicināts, tev izvērtīsies par samērā dārgu pasākumu.

Horoskops zivīm

Personīgajās attiecībās, pēc vairāk vai mazāk veiksmīga aptumsumu un Valentīnu perioda, vari mēģināt meklēt atslēgšanos vai aizmiršanos tālumā. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Seriāli

Piedalies aptaujā par seriālu "Svešā seja"!

Piedalies aptaujā par seriālu "Svešā seja"! 24

Skatītāja vērtējums ir vissvarīgākais, tāpēc vēlamies uzzināt skatītāja viedokli par seriāla ”Svešā seja” jaunās sezonas sākumu. Priecāsimies, ja atvēlēsi dažas minūtes, lai atbildētu uz 6 jautājumiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Foto: kā Melbārdim ekstrēmās pārvērtības taisīja

Foto: kā Melbārdim ekstrēmās pārvērtības taisīja 2

Viens no skaļākajiem jaunajiem vārdiem kanālā TV3 seriāla “Svešā seja” aktieru sastāvā ir Egils Melbārdis, kurš atveidos vieglas dzīves tīkotāju Kristapu. Ekrānā viņu parādīja kā pilnīgi citu cilvēku, kurš izmucis no cietuma, un viņam nepieciešama jauna seja. Piedāvājam ekskluzīvu fotostāstu, kā Nacionālā teātra aktieris tika pie brīnumainajām pārvērtībām.

Vai Ģirts Ķesteris atgriezīsies "Svešajā sejā"? Skaidro producente

Vai Ģirts Ķesteris atgriezīsies "Svešajā sejā"? Skaidro producente

29. janvāra vakarā kanālā TV3 pie skatītājiem ar otro sezonu un jauniem aktieriem, kā arī interesantiem sižeta pavērsieniem atgriezās seriāls “Svešā seja”. Galveno varoņu rindās diemžēl vairs nav redzams Dailes teātra aktiera Ģirta Ķestera atveidotais Rihards Muižnieks, kurš gājis bojā nelaimes gadījumā. Vai tāpat kā “UgunsGrēkā”, arī šeit Ķesteri varētu sagaidīt atpakaļ seriālā?

Ģirts Ķesteris komentē savu aiziešanu no ''Svešās sejas''

Ģirts Ķesteris komentē savu aiziešanu no ''Svešās sejas'' 15

Ziņa, ka seriāla ”Svešā seja” otrajā sezonā vairs nebūs redzams Ģirta Ķestera atveidotais tēls Rihards Muižnieks, kļuvusi par iemeslu dažādām spekulācijām. Sarunā ar Skaties.lv aktieris nomierina seriāla fanus – viņa aiziešana no seriāla ir likumsakarīga, un tur nav nekādu slēptu zemūdens akmeņu.

Atmiņu albums: leģendārais aktieris un seksapīls Ģirts Ķesteris "Svešajā sejā" un "UgunsGrēkā"

Atmiņu albums: leģendārais aktieris un seksapīls Ģirts Ķesteris "Svešajā sejā" un "UgunsGrēkā" 1

Šonedēļ Latvijas mediju telpu pāršalca ziņa, ka kanāla TV3 darba dienu vakaru seriālā “Svešā seja” vairs neredzēsim Dailes teātra aktieri Ģirtu Ķesteri. Tas, vai viņš pavisam atvadās no TV ekrāna un seriāliem, pašlaik nav zināms, bet par godu viņa ieguldītajam darbam portāls Skaties.lv sagatavojis atmiņu albumu, kurā Ķesteris redzams spilgtākajos momentos no abiem seriāliem.

Pasaulslavenā seriāla “Draugi” visas desmit sezonas skatāmas TV

Pasaulslavenā seriāla “Draugi” visas desmit sezonas skatāmas TV

Viņi ir visslavenākā draugu kompānija visā pasaulē! Monika, Reičela, Fēbe, Čandlers, Džoijs un Ross – šo sešu draugu ikdiena Ņujorkā nav iedomājama bez asprātīgiem pārpratumiem, romantiskām dzirkstīm un patiesas draudzības. No 8. janvāra katru darba dienas vakaru plkst. 19.30 satiec savus iemīļotos seriāla ”Draugi” aktierus un dzīvo līdzi viņu piedzīvojumiem Kanālā 2!

"Plastiskā ķirurģija ir manas dzīves "svešā seja"." TV3 superseriāla jaunās varones atveidotājas stāsts

"Plastiskā ķirurģija ir manas dzīves "svešā seja"." TV3 superseriāla jaunās varones atveidotājas stāsts

Nav noslēpums, ka viens no centrālajiem tematiem, par ko tiek runāts kanāla TV3 seriālā “Svešā seja”, ir plastiskā ķirurģija, jo darbība norisinās klīnikā, kurā piekopj šo medicīnas nozari. Jautājām Latvijas Nacionālā teātra aktrisei Ingai Misānei-Grasbergai, kura svaigi pievienojusies seriālam, ko viņa domā par plastisko ķirurģiju.

Ekskluzīvi un iepriekš neredzēti kadri no seriāla "UgunsGrēks" šikās ballītes

Ekskluzīvi un iepriekš neredzēti kadri no seriāla "UgunsGrēks" šikās ballītes

Šī gada sākums nāca ar skumju vēsti – no TV ekrāniem pazudīs leģendārais seriāls “UgunsGrēks”, kas februārī uzsāka savu 17. (!) sezonu. Kā jau leģendas, arī “UgunsGrēks” tika izvadīts ar godu – lepnu ballīti kinoteātrī “Splendid Palace”, uz kura lielajiem ekrāniem arī tika izrādīts lielais fināls. Piedāvājam ieskatīties vēl neredzētos attēlos no šī pasākuma.

"Svešā seja" lielais fināls: ieskaties kadros no noslēguma sērijas jau tagad!

"Svešā seja" lielais fināls: ieskaties kadros no noslēguma sērijas jau tagad!

Ziemassvētki jau tūlīt, tūlīt klauvē pie durvīm, bet pirms tam vēl viena lieta jāizdara – jānoslēdz kanāla TV3 darbadienu vakaru seriāla “Svešā seja” pirmā sezona. Jau šovakar daudz, kas atrisināsies, kā arī būs notikumi, kas uzdos jautājumus nākotnei. Ieskatīsimies, ko sagaidīt no šī vakara sērijas.