Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 24. novembris

Velta, Velda

Horoskops aunam

Tavs dzīves sabiedrotais šodien izrādīsies vislabākais padomdevējs. Emocionālā līmenī starp jums valdīs saprašanās. Attiecībās ar naudu gan ievēro vajadzīgos drošības pasākumus.

Horoskops vērsim

Tikai uzticamu cilvēku sabiedrībā spēsi rast sirds mieru, prāta relaksāciju un nepieciešamo drošības sajūtu. Pesimistiskās emocijas ir līdzsvarā ar pozitīvajām, kas norāda uz lielu jūtu intensitāti.

Horoskops dvīņiem

Ja plāno kādu ekstravagantu pavērsienu finanšu lietās, rēķinies gan ar pozitīviem ieguvumiem, gan kādu slazdu. Neskatoties uz to kā viss iecerētais attīstīsies, paturi prātā nepieciešamību sadarboties ar citiem.

Horoskops vēzim

Attiecībām gribās veikt mākslīgo elpināšanu un kad vēl būs izdevīgāks laiks, ja ne šajā piektdienā. Tikai tā spēsi harmonizēt sevi un novelsi ilgi krāto sasprindzinājumu.

Horoskops lauvai

Ja klausīsies sevī un arī neignorēsi citu vajadzības, veidosies virspusēja sapratne un pieņemšana. Dāsnu, bet slepenu palīdzību piedāvās kāds no radiniekiem un pateicībā neatsaki savu psiholoģisko atbalstu.

Horoskops jaunavai

Tavi personīgie ieradumi, psihoemocionālā kondīcija un inteliģences līmenis noteiks vai tev izdosies nostāties pret un izturēt sabiedrības spiedienu. Lai noturētu savu interešu cietoksni, izvēlies cēlu taktiku.

Horoskops svariem

Pārpratumi un šķēršļi tevi šodien nemulsinās, bet drīzāk būsi norūpējies par visa pasākuma finansiālo iznākumu. Personīgais progress un daudzsološās perspektīvas vilinājums ņems virsroku.

Horoskops skorpionam

Lai arī esi destruktīvu emociju varā, diena piemērota, lai dotu otro iespēju savām mīlas vai ģimenes attiecībām. Vēlēšanās atbrīvoties no gadiem krātajiem noslēpumiem tevi atpestīs, bet tuviniekiem uzvels krustu.

Horoskops strēlniekam

Šodien nav tas piemērotākais laiks, lai nonāktu pie kādiem racionāliem slēdzieniem vai veiktu kādas smalkas kalkulācijas. Intuitīvi lūkosies pēc vientulības un vairīsies no kompānijas.

Horoskops mežāzim

Pasauli lūkosi caur mazo asariņu. Tieši tāpēc bilde nedaudz izplūdusi un virzīšanās uz priekšu apgrūtinoša. Dzīve var šķist daudz drūmāka nekā realitātē, jo būs jāizdara izvēle starp vairākiem piedāvājumiem un tas nebūt nebūs viegli.

Horoskops ūdensvīram

Ja spēsi nodibināt uzticības pilnas, emocionālas un siltas attiecības ar darbabiedriem un vadītājiem, visas profesionālās ambīcijas liksies realizējamas. Personīgo dzīvi gan neizliec publiskai apskatei.

Horoskops zivīm

Šodien būsi absolūti apmierināts ar notikumu attīstības gaitu, īpaši, ja nelolosi ilūzijas par brīnumaino palīdzību, bet visus lēmumus uzkrausi saviem pleciem. Lēmumu pieņemšanā nebalsties pagātnes pieredzē, tā var būt maldinoša.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Seriāli

Jaunā ekrāna zvaigzne Elīna Avotiņa atklāj, kā efektīvi vingrot mājas apstākļos

Jaunā ekrāna zvaigzne Elīna Avotiņa atklāj, kā efektīvi vingrot mājas apstākļos 2

Jauno atrisi Elīnu Avotiņu, kurai TV3 seriālā ”Svešā seja” uzticēta Muižnieku ģimenes atvases Džeinas loma, daba apveltījusi ar žilbinošu smaidu un pievilcīgu ārieni. Portālam Skaties.lv aktrise atklāj skaisto matu noslēpumu, kā arī kādu knifiņu, kas viņai ļauj būt tik slaidai. Pēdējais noderēs ikvienai sievietei, kurai trūkst motivācijas regulāriem fiziskiem treniņiem.

Kāpēc Egila Melbārža Kronenbergs ”Ēnu spēlēs” ir tik cietsirdīgs psihopāts?

Kāpēc Egila Melbārža Kronenbergs ''Ēnu spēlēs'' ir tik cietsirdīgs psihopāts? 2

Daudziem pašmāju detektīvseriāla ”Ēnu spēles” faniem par prieku otrdienas, 31. oktobra, vakarā TV ekrānā atkal būs redzams Egila Melbārža atveidotais oligarhs Mārtiņš Kronenbergs. Skatītāju vidū viņš jau nodēvēts par pašmāju seriālu vēsturē ļaunāko varoni. Kādēļ Kronenbergs ir tik cietsirdīgs un nežēlīgs, turklāt vēl psihopāts, portāls Skaties.lv jautāja seriāla scenāristam Artūram Dīcim.

Jansona triumfs! Vai iet bojā “Svešā seja” galvenais varonis?

Jansona triumfs! Vai iet bojā "Svešā seja" galvenais varonis? 3

Teju katra nedēļas izskaņa kanāla TV3 skatītājam gādā kārtīgu intrigas un spriedzes devu, pateicoties seriālam “Svešā seja”. Arī šī nedēļa nav izņēmums, jo šoreiz, iespējams, atvadījāmies no Ģirta Ķestera spēlētā galvenā varoņa…

Dzīvi pašmāju seriālos satricina kolorītākie ļaundari – abus spēlē liepājnieks Marģers Eglinskis

Dzīvi pašmāju seriālos satricina kolorītākie ļaundari – abus spēlē liepājnieks Marģers Eglinskis 8

Otrdienas, 24. oktobra, vakarā ar epizodisku, bet spilgtu lomu latviešu detektīvseriālā ”Ēnu spēles” uzmirdzēja aktieris, kura izcilo spēli pašmāju seriāli fani jau paspējuši novērtēt ”Svešajā sejā”. Gan Egonu, gan Kazimiru atveido bijušais Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis, kurš nu aktiera gaitas turpina kā brīvmākslinieks.

”Ēnu spēļu” scenāristam Dīcim dullu ideju netrūkst: Jāparokas zemapziņā, lai nāk ārā ļaunie

“Ēnu spēļu” scenāristam Dīcim dullu ideju netrūkst: Jāparokas zemapziņā, lai nāk ārā ļaunie 1

Kopš oktobra sākuma TV3 atgriezies latviešu detektīvseriāls ”Ēnu spēles”. Trešajā sezonā tas piedzīvojis īpašu vērienīgumu un vēl intriģējošāku sižeta līniju. Par to liels nopelns Dailes teātra aktierim un scenārija autoram Artūram Dīcim. Portālam Skaties.lv viņš pastāsta, kur smēlies iedvesmu sižetam, kas atzinīgi novērtēts īstu detektīvseriālu fanu vidū.

”Svešās sejas” Džeinu knapi atpazīt: aktrise žilbina rudens foto sesijā

„Svešās sejas” Džeinu knapi atpazīt: aktrise žilbina rudens foto sesijā 1

Rudenī gandrīz katrs latvietis par savu pienākumu uzskata iemūžināties kopā ar dzentensarkanajām koku lapām vai to krāšņuma fonā. Un kādēļ gan to nedarīt, ja reiz pati māte daba mums dāvājusi četru gadalaiku burvību?! Vienā no Rīgas skaistākajiem parkiem, kā pati smejas, tipiskai latviešu foto sesijai ļāvās arī TV3 seriāla ”Svešā seja” aktrise Elīna Avotiņa.

Reklāmu zvaigzne, slavenu animācijas filmu varoņu balss un tagad atraktīvā blondīne “Svešajā sejā” – universālā aktrise Zane Aļļēna

Reklāmu zvaigzne, slavenu animācijas filmu varoņu balss un tagad atraktīvā blondīne "Svešajā sejā" - universālā aktrise Zane Aļļēna

Pirms daudziem gadiem viņu pazinām kā Elīzu seriālā “Mīli mani mūžam!”. Manīta arī citos pašmāju seriālos, taču ikdienā viņa nodarbojas ar pavisam ko citu – animācijas filmu ierunāšanu. Taču pagājušajā nedēļā aktrise Zane Aļļēna TV ekrānā atgriezās kā Justīne jaunajā superseriālā “Svešā seja”, tāpēc portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu.

Seriālā “Svešā seja” piedzīvota vēl viena slepkavība

Seriālā "Svešā seja" piedzīvota vēl viena slepkavība

Nežēlīgs slepkava un Janosna rokaspuisis, no kura baidās pats Jansons – tāds ir Kazimirs Bekers, kurš piektdienas vakarā ienāca pašmāju seriālā “Svešā seja”. Ja šāda ir viņa parādīšanās seriālā, kas notiks tālāk?

”Svešās sejas” aktrise Elīna Avotiņa cer, ka viņai nav sakāpis galvā

“Svešās sejas” aktrise Elīna Avotiņa cer, ka viņai nav sakāpis galvā 7

Līdz ar seriālu ”Svešā seja” plašākai publikai ir iespēja novērtēt jaunās aktrises Elīnas Avotiņas aktiermeistarības dotumus. Pēc mēneša, kopš seriāls priecējis TV skatītājus, portāls Skaties interesējās, vai aktrise nav apreibusi no pielūdzēju uzmanības un kādas pārmaiņas spožā debija TV ekrānā ienesusi viņas dzīvē.

”Svešās sejas” daiļā Daneviča: Attiecībās vecumam nav nozīmes

“Svešās sejas” daiļā Daneviča: Attiecībās vecumam nav nozīmes

Dailes teātra aktrisei Dārtai Danevičai (29), kura dzīvē ir kopā ar kolēģi Niklāvu Kurpnieku (25), seriālā ”Svešā seja” uzticēta Madaras loma. Jauniņā medmāsa ir mīļotā vīrietim, kurš par viņu ir gandrīz divas reizes vecāks – Ģirta Ķestera atveidotajam ķirurgam un plastiskās klīnikas vadītājam Rihardam Muižniekam. Ko aktrise dzīvē domā par attiecībām, kurās ir ievērojama vecuma starpība?