Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 18. maijs

Inese, Inesis, Ēriks

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Seriāli” aktualitātes

Pie TV skatītājiem atgriežas seriāls “Viņas melo labāk”

Pie TV skatītājiem atgriežas seriāls “Viņas melo labāk” 7

1. martā pie kanāla TV3 Life skatītājiem nonāks pašmāju seriāla ”Viņas melo labāk” jaunākā sezona, kur jau iemīļotajiem varoņiem, pievienosies septiņi jauni aktieri – Jānis Vimba, Kristīne Nevarauska, Uldis Anže, Māris Skrodis, Lienīte Osipova, Sandija Dovgāne un Vita Balčunaite. Izmaiņas notikušas arī seriāla veidotāju sastāvā – jaunajā sezonā režisora loma uzticēta aktierim un režisoram Mārim Bezmeram, kurš seriālā atveido Robertiņu.

Foto: kādus šedevrus ieslodzītie atstājuši Brasas cietumā

Foto: kādus šedevrus ieslodzītie atstājuši Brasas cietumā 1

Go3 seriāla ”Tunelis” pirmajai sezonai ieejot finiša taisnē, tā veidotāji paver skatītājiem priekškaru uz vidi, kurā stāsts filmēts. Māksliniece, rekvizitore Zane Šteinberga atklāj, ka liela daļa ”Tunelī” redzamo rekvizītu ir reālas, ieslodzīto savulaik veidotas un cietuma telpās atstātas mantas.

Latvijā top seriāls, kas veidots pēc narkokurjera Rolanda Priverta grāmatas motīviem

Latvijā top seriāls, kas veidots pēc narkokurjera Rolanda Priverta grāmatas motīviem 1

Jau martā pirmizrādi piedzīvos jauns nākamās paaudzes televīzijas Go3 oriģinālseriāls ”Nebaidies ne no kā” Andreja Ēķa režijā. Balstīts uz patiesiem notikumiem, seriāls ir pirmais Latvijā veidotais mākslas seriāls par narkobiznesa aizkulisēm. Tas balstīts uz Rolanda Priverta tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem, katrā sērijā atspoguļojot kādu epizodi no tās.

Ekskluzīvs ieskats ''Viņas melo labāk'' jaunajā sezonā: seriālam pievienojas Kristīne Nevarauska

Ekskluzīvs ieskats ''Viņas melo labāk'' jaunajā sezonā: seriālam pievienojas Kristīne Nevarauska 13

Kamēr TV3 Life skatītāji vēl tikai gaida ”Viņas melo labāk” 9. sezonu, Go3 jau pieejamas jaunās sezonas pirmās sērijas. Un tās apliecina – jaunā sezona būs īpaši varena! Seriālam pievienojas vesela plejāde izcilu aktieru un notikumi jau no pirmajiem kadriem samudžinās īpaši aizraujošā murskulī. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu jaunās sezonas pirmajos kadros.

Uzraksti uz sienām un karcera šausmas. Andris Bulis emocionālā intervijā par pieredzi, filmējoties Brasas cietumā

Uzraksti uz sienām un karcera šausmas. Andris Bulis emocionālā intervijā par pieredzi, filmējoties Brasas cietumā 2

7. decembrī Go3 dots starts oriģinālseriālam ‘’Tunelis’’, kurš 12 sēriju garumā izstāstīs kāda nepatiesi notiesātā stāstu.  Galvenās lomas atveidotājs aktieris Andris Bulis atklāj Skaties.lv filmēšanas aizkulises un neslēpj –  pēc pirmās filmēšanas Brasas cietumā pašam bijis nepieciešams laiks, lai atietu no emocijām, ko piedzīvojis cietuma sienās, kurās joprojām virmo visu to piedzīvoto aura.

Drūmi kadri: aktieris Andris Bulis tiek publiski ieslodzīts cietumā Vērmanes dārzā

Drūmi kadri: aktieris Andris Bulis tiek publiski ieslodzīts cietumā Vērmanes dārzā 1

Tos, kuri 23. novembra rītā devās uz darbu cauri Vērmanes dārzam, šo pirmdien pārsteidza negaidīta aina. Parkā bija novietota cietuma kamera, un tajā turpat uz vietas tika ieslodzīts pazīstamais aktieris Andris Bulis! Kā noskaidroja Skaties.lv, Bulis vēlējies arī tautai dot iespēju baudīt cietuma pieredzi, pats gatavojoties nākamās paaudzes televīzijas Go3 oriģinālseriāla ”Tunelis” pirmizrādei, un reizē piedāvāt paraudzīties uz esošajiem ierobežojumiem ar citu skatu.

Aizkulišu foto: Latvijā top cietuma seriāls “Tunelis” ar Andri Buli galvenajā lomā

Aizkulišu foto: Latvijā top cietuma seriāls “Tunelis” ar Andri Buli galvenajā lomā 4

Arī Latvijai beidzot būs savs, stilīgs cietuma seriāls! Šoruden top pirmais nākamās paaudzes televīzijas Go3 oriģinālseriāls ”Tunelis”, kurā galvenās lomas atveido Latvijā populāri aktieri: Andris Bulis, Mārtiņš Vilsons, Jānis Jarāns, Ivars Auziņš un citi. Seriāla sižeta līnija attīstījusies no 1994. gada notikumiem Jelgavā, kad no Pārlielupes cietuma izbēga 89 ieslodzītie, izbēgušo meklēšanā tika iesaistīti vairāki desmiti tūkstoši cilvēku un masveida tvarstīšana turpinājās desmit gadus. Go3 oriģinālseriāls būs skatāms jau no šī gada 7. decembra.

Draiski video: ''Viņas melo labāk'' pievienojas īsti razbainieki

Draiski video: ''Viņas melo labāk'' pievienojas īsti razbainieki 2

Lieliskas ziņas ”Viņas melo labāk” faniem – šīs un nākamās nedēļas laikā seriālam pievienosies vesela plejāde jaunu varoņu! Pulciņš Latvijā ļoti pazīstamu aktieru ienāks seriālā kā savdabīga, iekšējo problēmu pārpilna ģimenīte, kas radīs jaunas intrigas un pavērsienus!

Seriālā "Nemīlētie" ienāk Ģirts Ķesteris

Seriālā "Nemīlētie" ienāk Ģirts Ķesteris

Pašmāju seriālu fani var uzgavilēt – šonedēļ TV ekrānos atgriežas Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, kurš pievienojies TV3 seriāla ”Nemīlētie” komandai.

''Man nav bail no skatītāju viedokļa!'' Prostitūtas Sandras atveidotāja Samira atklāj ''Nemīlēto'' lielāko intrigu

''Man nav bail no skatītāju viedokļa!'' Prostitūtas Sandras atveidotāja Samira atklāj ''Nemīlēto'' lielāko intrigu 1

Seriāla ”Nemīlētie” komandai pievienojusies Samira Adgezalova, kura atveido Sandru – tēlu, kas tiek pieteikts kā sirsnīga prostitūta. Sarunā ar Skaties.lv Samira atklāj, kā sākotnējās bažas, saņemot piedāvāju atveidot prostitūtu, nomainījusi patiesa interese par tēlu un notikumiem seriālā, kā arī iezīmē vienu no lielākajām intrigām, kas gaidāma ”Nemīlētajos”.

''Jums sirdis lūzīs no tā mīlasstāsta!'' Aktieris Andrejs Alens: no Jaunzēlandes caur Amsterdamu uz ''Nemīlētajiem''

''Jums sirdis lūzīs no tā mīlasstāsta!'' Aktieris Andrejs Alens: no Jaunzēlandes caur Amsterdamu uz ''Nemīlētajiem'' 2

Māra Kļavas lomu ”Nemīlētajos” atveidot aktieris Andrejs Alens – puisis, kura vārdu aktiermākslas lauciņā līdz šim dzirdējis tikai retais, bet kurš jau tiek slavēts kā ļoti talantīgs. Sarunā ar Skaties.lv Andrejs atklāj savu neprātīgo stāstu, kā pēc aktiermākslas studijām izlēmis, ka ”negrib sēdēt teātrī”, četrus gadus izceļojies pa pasauli un nu, trillera cienīgu notikumu pavadīts, atgriezies Latvijā uz palikšanu.

Seriālā ''Viņas melo labāk'' uzmirdz valšķīgā ''Eirovīzijas'' zvaigzne

Seriālā ''Viņas melo labāk'' uzmirdz valšķīgā ''Eirovīzijas'' zvaigzne 1

Ja vēl neesi pievienojies seriāla ”Viņas melo labāk” skatītājiem, ir pēdējais laiks to darīt. Arī šosezon tā veidotāji sagādājuši skatītājiem lieliskus pārsteigumus, tostarp viesaktieru un jaunu aktieru uznācienus. Jauno tēlu plejādi seriālā uzsākusi mūsu ”Eirovīzijas” zvaigzne.

No netradicionāli orientēta ''UgunsGrēka'' varoņa līdz spēcīgai lomai ''Nemīlētajos''. Ģirta Rāviņa ekrāna ceļojums

No netradicionāli orientēta ''UgunsGrēka'' varoņa līdz spēcīgai lomai ''Nemīlētajos''. Ģirta Rāviņa ekrāna ceļojums 2

Latviešu seriāls ”Nemīlētie” jau izpelnījies plašu skatītāju atzinību, un viens no intriģējošākajiem tā tēliem ir Ģirta Rāviņa atveidotais Normunds Vanags. Valmieras Drāmas teātra aktierim šī nav pirmā pieredze pašmāju seriālā, taču šoreiz viņa loma atšķiras no iepriekš seriālos darītā. Sarunā ar Skaties.lv Rāviņš atklāj, ka iepriekš samierinājies ar ”jautrā mājkalpotāja” vietu ekrāna stāstos, nu ar interesi analizē savu neviennozīmīgo tēlu, kura prototips, starp citu, ļoti iespējams, staigā pa Lietuvu.

Interaktīvā izstādē atdzīvojas seriāla “Nemīlētie” varoņi

Interaktīvā izstādē atdzīvojas seriāla “Nemīlētie” varoņi 1

10. septembrī tirdzniecības centrā ”Alfa” tika atklāta TV3 seriāla – dzīves drāmas ”Nemīlētie” interaktīvā izstāde, kuras laikā apmeklētāju acu priekšā atdzīvojās seriāla tēli. Izstādes atklāšanā viesojās arī seriāla aktieri – Ģirts Ķesteris, Zane Daudziņa, Edijs Zalaks, Ģirts Rāviņš, Samira Adgezalova, Egils Melbārdis, Daiga Gaismiņa, Gundars Grasbergs, Andrejs Alens, Juris Lisners, Tom J. Benedict (Toms Liepājnieks).