Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. septembris

Agris, Agrita

Horoskops aunam

Saskaņa ar pasauli un tajā mītošajiem cilvēkiem būs uzmundrinoša un uz varoņdarbiem mudinoša. Sajutīsi sevī pārliecību izrādīt savas domas, jūtas, nostāju un attieksmi.

Horoskops vērsim

Diena atvērta flirtam un interesantu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

Horoskops dvīņiem

Būsi vinnētājs visās situācijās, kurās iesaistīsies. Tevi atbalstīs augstākie spēki gan aizbildņu, gan pielūdzēju veidolā. Vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu spēju apburt.

Horoskops vēzim

Šodien objektīvi sadali savus enerģijas resursus un nepāršauj pār strīpu ar baudām un tēriņiem. Atvēli sev nelielu vientulības brīdi, lai pārdomātu savas sajūtas.

Horoskops lauvai

Šodien var atklāties dažu cilvēku ne pārāk lojālā rīcība. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Dienas noslēgumā vari veiksmīgi patērēties. Galvenais, ka iegādātais sola garu un priekpilnu lietošanas mūžu.

Horoskops jaunavai

Cenšoties nobaudīt dažādas dzīves krāsas, vari nokļūt neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Beigās visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, izvērtīsies pietiekoši veiksmīgi.

Horoskops svariem

Būsi pārņemts ar jauniegūto paziņu izpēti un novērtēšanu. Intuīcija tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp mīlestību un draudzību, došanu un ņemšanu.

Horoskops skorpionam

Atveries cilvēkiem, pārkāp paša uzliktos mūrus. Pretējā gadījumā tev būs grūti saglabāt to, kas svarīgs – sirdsmieru, dzīvesprieku un komfortu.

Horoskops strēlniekam

Nesavaldība tev nepalīdzēs, bet spēja harmoniski just un arī adekvāti izrādīt to, ko tava sirsniņa ir sajutusi un prāts aptvēris – gan. Gaisā būs jūtams solījums, ka galu galā viss nokārtosies bez asins izliešanas.

Horoskops mežāzim

Šodien ļoti noderēs tavas spējas saprasties ar miera traucētājiem vai skandalētājiem. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Neizrādīsi nosodījumu vai pārmetumu. Piedosi citiem viņu īslaicīgās vājības.

Horoskops ūdensvīram

Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu vēlmju kambarus. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo taustāmāki būs rezultāti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus, arī iepērkoties. Pirkšanas prieku dubultosi, ja šajā procesā iesaistīsi arī savus dārgos un mīļotos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Seriāli

”Svešās sejas” aizkulišu foto: kā Ģirts Ķesteris pie matiem tika

“Svešās sejas” aizkulišu foto: kā Ģirts Ķesteris pie matiem tika

Gaumes atšķiras, tāpat kā viedoklis par pārvērtību rezultātu, ko jaunā TV3 seriāla ”Svešā seja” vajadzībām piedzīvojis aktieris Ģirts Ķesteris. Kamēr nācija lauž šķēpus, kā aktieris izskatās labāk – ar vai bez matiem -, portāls Skaties.lv piedāvā iespēju soli pa solim novērtēt, kā Ķesteris ”atguva” matus.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Ernesta Gulbja mamma: Esmu sajūsmā par atgriešanos TV

Ernesta Gulbja mamma: Esmu sajūsmā par atgriešanos TV 8

Pirmdien, 18. septembrī, TV3 spilgti startēja jaunais latviešu seriāls “Svešā seja”. Pirmajā sērijā viens no centrālajiem notikumiem saistījās ar stjuarti Žannu Feldmani, kuru seriālā atveido aktrise un slavenā tenisista Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe. Filmēšanās seriālā ir aktrises atgriešanās TV pēc septiņu gadu pauzes. Pārdomas par atveidoto lomu un sajūtas filmēšanās laukumā viņa laipni uztic portāla Skaties.lv lasītājiem.

Klāt TV3 seriāla ”Svešā seja” pirmizrāde. Noskaties un izsaki viedokli šeit!

Klāt TV3 seriāla “Svešā seja” pirmizrāde. Noskaties un izsaki viedokli šeit! 171

Tas brīdis ir pienācis – jau pavisam drīz pirmizrādi piedzīvos TV3 jaunās sezonas lielais notikums – jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Portāls Skaties.lv piedāvā noskatīties seriāla pirmo sēriju, vienkaikus izsakot pārdomas par redzēto un pārmijot viedokli ar citiem seriālu faniem. Pirmizrādes sākums – plkst. 20.20.

Ekskluzīvs ieskats TV3 seriāla ”Svešā seja” pirmajā sērijā

Ekskluzīvs ieskats TV3 seriāla “Svešā seja” pirmajā sērijā 4

Pirmdienas, 18. septembra, vakarā TV3 startēs jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Portāls Skaties.lv jau tagad piedāvā gūt ieskatu vienā no pirmās sērijas centrālajiem notikumiem, kad Ģirta Ķestara atveidotais plastikas ķirurgs Rihards Muižnieks iepazīstina ģimeni ar savu saderināto – medmāsu Madaru, kuru seriālā tēlo Dārta Daneviča.

Ķesteris par ārstu tēlošanu: No tā man veselība neuzlabojas

Ķesteris par ārstu tēlošanu: No tā man veselība neuzlabojas

Vēl tikai divas dienas, līdz TV3 startēs rudens lielais notikums – jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Ko skatītāji sagaidīs TV ekrānā, portāls Skaties.lv pirms lielās pirmizrādes jautāja iemīļotajam Dailes teātra aktierim un TV3 seriālu zvaigznei Ģirtam Ķesterim.

TV3 seriālā ”Svešā seja” mirdzēs Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe

TV3 seriālā “Svešā seja” mirdzēs Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe 1

Pēc septiņu gadu pauzes ar lomu seriālā ”Svešā seja” TV ekrānos atgriezīsies aktrise, slavenā tenisista Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe. ”Loma ir spilgta un atmiņā paliekoša,” nesteidzoties notikumiem pa priekšu, savu varoni sarunā ar portālu Skaties.lv īsi raksturo aktrise.

Ģirts Ķesteris ļoti izbauda matu ”atgūšanu”

Ģirts Ķesteris ļoti izbauda matu ''atgūšanu''

Pēc ziņas, ka TV3 jaunajā seriālā ”Svešā seja” piedalīsies iemīļotais aktieris Ģirts Ķesteris, kurš par godu seriālam ticis pie eleganta matu ērkuļa, nācija cītīgi lauza šķēpus, kā aktieris izskatās labāk – ar vai bez matiem. Gaidot TV3 šā rudens lielo notikumu – seriāla ”Svešā seja” pirmizrādi 18. septembrī – portāls Skaties.lv jautāja pašam aktierim: kā ir atkal būt ar matiem?

Rūgts!? Jaunnedēļ “Viņas melo labāk” izskanēs bildinājums

Rūgts!? Jaunnedēļ "Viņas melo labāk" izskanēs bildinājums

Strauji tuvojas rudens, kas nozīmē, – pavisam drīz noslēgsies kārtējā vasaras seriāla “Viņas melo labāk” sezona. Scenārija dramatisms un pavērsieni tajā tikai pieņemsies spēkā, un viens no tādiem gaidāms jau nākamnedēļ, kad izskanēs bildinājums.