Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Seriāli

Kurš ir visu laiku labākais latviešu seriāls? Balso un skaties bez maksas!

Kurš ir visu laiku labākais latviešu seriāls? Balso un skaties bez maksas! 27

Gada tumšais laiks ieradies ar priecīgām ziņām seriālu cienītājiem. Seriali.lv ir apkopojis pēdējo gadu iecienītākos pašmāju seriālus, un piedāvā tos baudīt  par baltu velti un no pašiem pirmsākumiem! Leģendārais ”UgunsGrēks”, mūsdienīgais ”Viss pa jaunam”, stilīgā ”Šķiršanās formula” vai kas cits – ko izvēlēsies tu?

Reportāža: ''Viss pa jaunam'' ciemojas seriāla kvēlākās fanes

Reportāža: ''Viss pa jaunam'' ciemojas seriāla kvēlākās fanes 3

Piektdienas, 15. novembra, pēcpusdienā seriāla ”Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā ciemojās dāmas, kuras uzvarēja Skaties.lv fanu konkursā: Kristīne, Līga, Inese, Linda, Līga un Evita. Fanēm tika unikāla iespēja satikties un aprunāties ar seriāla vīriešiem, iepazīt filmēšanas laukumu un pašām izmēģināt aktrišu dotības vairākās epizodēs.

Seriali.lv piedāvā: pasaules jaunākais vampīru seriāls ''Kas notiek krēslā''

Seriali.lv piedāvā: pasaules jaunākais vampīru seriāls ''Kas notiek krēslā'' 1

Lieliskas ziņas aizraujoša televīzijas satura mīļotājiem! Seriali.lv no 1. novembra piedāvā pavisam jaunu šausmu seriālu ”Kas notiek krēslā”. Tas baudāms jebkuram, jebkurā laikā un par baltu velti! Katru piektdienas vakaru tiks publicētas divas jaunas sērijas, kuras varēsi baudīt sev izdevīgā laikā.

Seriali.lv: vieta, kur bez maksas baudīt slavenus pašmāju un ārzemju seriālus

Seriali.lv: vieta, kur bez maksas baudīt slavenus pašmāju un ārzemju seriālus

Klāt laiks, ko mēdz dēvēt par gada drūmāko – esam pārgājuši uz ziemas laiku, līdz ar ko vakaros jau ātri iestājas tumsa un viss, ko gribas, ir mājās ieritināties segā. Lai novembra vakaros nebūtu jāskumst, radīti Seriali.lv – vieta, kur par baltu velti un latviešu valodā var noskatīties aktuālos pašmāju un ārzemju seriālus.

Amerikas pirmizrādi piedzīvojis Latvijā filmētais HBO seriāls "Katrīna II Lielā"

Amerikas pirmizrādi piedzīvojis Latvijā filmētais HBO seriāls "Katrīna II Lielā"

Ceturtdien, 17. oktobrī, Losandželosā Amerikas pirmizrādi piedzīvojis HBO sadarbībā ar ”Sky” tapušais miniseriāls “Katrīna II Lielā”, kas daļēji uzņemts Latvijā – Rundāles pilī. Seriāls veltīts Krievijas imperatores Katrīnas Lielās valdīšanas pēdējiem gadiem, un galveno lomu tajā atveido “Oskara” balvas ieguvēja Helēna Mirena.

Nenokavē! Ar mīlas līkločiem un negaidītiem pavērsieniem ekrānos atgriežas ''Radiņi''

Nenokavē! Ar mīlas līkločiem un negaidītiem pavērsieniem ekrānos atgriežas ''Radiņi'' 8

Jau šo piektdien, 11. oktobrī, kanālā TV3 ar 2. sezonu atgriežas skatītāju iemīļotais komēdijseriāls ”Radiņi”, kas jaunajā sezonā smīdinās ar jautro varoņu amizantajiem piedzīvojumiem – bizness, strīdi, pārpratumi, izlīgumi un patiesa mīlestība. Šosezon aktieru pulkam pievienojas arī Māra Mennika – viesnīcas īpašnieces Brigitas lomā.

Īstākajiem faniem: noskaties ''Saimnieks meklē sievu'', ''X Faktoru'' un ''Viss pa jaunam'' pirms tie nonāk TV ekrānā

Īstākajiem faniem: noskaties ''Saimnieks meklē sievu'', ''X Faktoru'' un ''Viss pa jaunam'' pirms tie nonāk TV ekrānā

Priecīgi jaunumi visiem šovu faniem. Šoruden, kad televīzija mūs jau tā lutina ar īpaši bagātīgu pašmāju šovu un seriālu klāstu, ”TVPlay Premium” piedāvā unikālu iespēju visiem ziņkārīgajiem – pasteigties notikumiem pa priekšu un noskatīties iemīļotos šovus un seriālus vēl pirms tie parādās ekrānā. Kuru izvēlēsies tu?