Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 24. aprīlis

Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Horoskops aunam

Nebūtiskie ierobežojumi nespēs tevī iznīdēt saskarsmes un runātprieku. Pat viedokļu atšķirība tikai piemetīs garšvielas un radīs patīkamu uzbudinājumu. Vakarpusi ieplāno, lai varētu doties ārā no mājas un tiktos ar draugiem.

Horoskops vērsim

Šodien būs sakāpināta pienākuma un atbildības sajūta. Vairāk to izjutīsi pret savu ģimeni un tuviniekiem nekā pret sevi pašu. Sadzīves darbu kontekstā šodien nāktos nodrošināties no neuzmanības un paviršības kļūdām.

Horoskops dvīņiem

Pieaugs tava emocionalitāte jebkuras problēmas risinājumu meklējumos. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tavu reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodiena drīzāk veicinās ideālismu un tā aizsegā zels un plauks sasteigti risinājumi un secinājumi. Neuzsāc nevienu nopietnu izskaidrošanos, bet pievērsies tikai pašu aktuālāko tēmu izpētei.

Horoskops lauvai

Šodien nāksies pieskaņoties apkārtējo vajadzībām. Intuitīvi vairo intensīvas komunikācijas un kopā būšanas iespējas. Partneru noskaņojums var ļoti ietekmēt tavu sajūtu un veselību.

Horoskops jaunavai

Tevī modīsies interese un nepieciešamība pēc savas veselības un labsajūtas uzlabošanas. Neeksperimentē ar nepārbaudītām metodēm vai medikamentiem. Atmosfēra ģimenē būs ļoti nestabila, bet sevi pie tā nevaino.

Horoskops svariem

Pievērsies lietišķām sarunām, un citiem organizatoriskiem jautājumiem, kuri tev šodien dos vēlamos rezultātus. Labvēlīgs laiks, lai kārtotu attiecības ar vecākiem ģimenes locekļiem.

Horoskops skorpionam

Galvenā šodienas nodarbe būs komunikācija, sakaru uzturēšana ar tiem, kas tālumā. Vēlams apciemot kādus vecākus ģimenes locekļus un viņu labā nokārtot kādus saimnieciskus vai sadzīviskus jautājumus.

Horoskops strēlniekam

Šodien katram tavam solim ir konkrēts mērķis un aprēķins, kāpēc tas vispār būtu sperams. Lietišķi orientētā domāšana kā galveno vienmēr izvirzīs tavu paša izdevīgumu, drošību un labsajūtu.

Horoskops mežāzim

Nodomu revīzija nāks par labu tavas finansiālās situācijas stabilizēšanai. Nevilcinies atsacīties no nerealizējamiem plāniem. Veselais saprāts un pragmatiskā uztvere palīdzēs nesapīties ideālisma valgos.

Horoskops ūdensvīram

Saprašanās ar citiem cilvēkiem šodien būs apgrūtinoša, jo tavas domas būs orientētas uz pagātnē piedzīvoto. Pievērsies tikai šodien un šobrīd aktuālām problēmām darbā vai personīgajā dzīvē un daudz nedomā, kas varētu notikt nākotnē.

Horoskops zivīm

Notiekošā vadība šodien vieglītēm slīdēs ārā no tava tvēriena. Būsi atkarīgā un pakļautā pozīcijā attiecībā prec citiem ar ko tev būs grūti samierināties. Tāpēc vari kļūt kašķīgs, visu noliedzošs, un tavi joki kļūs īpaši sarkastiski.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Seriāli

Noskaidrota nelīdzinieku konkursa uzvarētāja

Noskaidrota nelīdzinieku konkursa uzvarētāja 1

Latvijā ir patiešām daudz tādu cilvēku, kas nav līdzīgi Artim, Madarai, Henrijam vai kādam citam kanāla TV3 seriāla “Svešā seja” varonim. Paldies visiem, kas piedalījās nelīdzinieku konkursā, kā arī tiem, kas balsoja par dalībniekiem, jo, pateicoties jūsu aktivitātei, cīņa par uzvaru bija ļoti sīva.

Tuvojas seriāla “Svešā seja” noslēgums

Tuvojas seriāla “Svešā seja” noslēgums 36

Kopš pērnā gada rudens TV3 skatītāji darbadienu vakaros var sekot līdzi spraigajiem notikumiem un kriminālajām kaislībām Muižnieku ģimenē, kā arī galveno varoņu savstarpējām attiecībām un ģimenes vērtībām seriālā ”Svešā seja”. Tomēr visiem stāstiem reiz pienāk beigas, tāpēc maijā no šiem varoņiem atvadīsimies, lai jau drīzumā sagaidītu jaunus.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 12

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Leons, Zentiņa apakšveļā un ''izvarošana''. Pēc skatītāju pieprasījuma - skaties atkal ''UgunsGrēka'' pirmo - leģendāro - sezonu

Leons, Zentiņa apakšveļā un ''izvarošana''. Pēc skatītāju pieprasījuma - skaties atkal ''UgunsGrēka'' pirmo - leģendāro - sezonu 21

Pavasaris allaž bijis nozīmīgs laiks ”UgunsGrēka” vēsturē. Pirms 9 gadiem 15. martā tika izrādīta pirmā seriāla sērija, bet pagājušogad maijā seriāls piedzīvoja lielo finālu. Šopavasar Skaties.lv saņēmis neskaitāmas skatītāju vēstules, kuri lūdz “atgriezt” lielisko seriālu. Šajā nolūkā TVPlay sagatavojis īpašu pārsteigumu.

''Lieliskajam gadsimtam'' būs turpinājums; ieskaties pirmajos foto!

''Lieliskajam gadsimtam'' būs turpinājums; ieskaties pirmajos foto! 5

Sestdien, 14. aprīlī, fināla epizodes piedzīvos krāšņais, iespaidīgais seriāls ”Lieliskais gadsimts”, taču garlaikoties un skumt tā cienītājiem nenāksies, jo no 21. aprīļa sāksies vērienīgā Osmaņu impērijas stāsta turpinājums ”Lieliskais gadsimts. Kosema”, kas LNT būs skatāms sestdienu un svētdienu vakaros plkst. 21.05.

"Svešā seja" meklē svešākās sejas! Izsludināts nelīdzinieku konkurss

"Svešā seja" meklē svešākās sejas! Izsludināts nelīdzinieku konkurss 2

Izmantojot, ka aprīlis daudziem saistās ar joku mēnesi, portāls Skaties.lv izsludina konkursu, kādu noteikti neredzēsi nekur citur – meklējam seriāla “Svešā seja” nelīdziniekus! Ja uzskati, ka nu nekādi neesi līdzīgs kādam no kanāla TV3 seriāla varoņiem, sūti mums savu bildi, bet par to viens laimīgais nākamnedēļ saņems feinas balvas.

Nākamnedēļ "Svešā seja" piedzīvos bildinājumu

Nākamnedēļ "Svešā seja" piedzīvos bildinājumu

Kanāla TV3 seriāla “Svešā seja” otrā sezona ir pusē, un kamēr lielais fināls vēl aiz kalniem, tā veidotāji parūpējušies par īpaši interesantu notikumu attīstību. Jauni tēli, jauni fakti no pagātnes un priecīgas vēstis nākotnei – tas un daudz kas cits jūs visus sagaida jaunākajās sērijās.

Nelabvēlīga daudzbērnu ģimene, alkohols, sekss un melnais humors: baudi jauno seriālu “Bez kauna”

Nelabvēlīga daudzbērnu ģimene, alkohols, sekss un melnais humors: baudi jauno seriālu “Bez kauna” 1

Mūžam piedzēries tēvs, mātes pamesti seši bērni un vecākā meita, kura cenšas risināt visas ģimenes problēmas – iepazīstieties ar neparasto Gallaheru ģimenīti! Kas gan šajā visnotaļ tumšā humora un sociālo problēmu piesātinātajā komēdiju drāmā ir tik īpašs? Skaties ar trim ”Emmy” balvām godalgotā traģikomiskā seriāla septiņas sezonas ”Viaplay”!

Foto: TV3 ziņu žurnālists Arnis Krauze filmēsies seriālā "Svešā seja"

Foto: TV3 ziņu žurnālists Arnis Krauze filmēsies seriālā "Svešā seja"

Pazīstamais žurnālists Arnis Krauze turpina sevi pierādīt arī aktiera ampluā. Jau pagājušajā gadā leģendārā seriāla ”UgunsGrēks” izskaņā viņu manījām Pētersonu viesnīcas kafejnīcā pie Gunāra, savukārt šonedēļ viņu redzēsim arī kanāla TV3 šī brīža aktuālajā seriālā ”Svešā seja”. Kā tas bija pirms gada ”UgunsGrēks”, tā arī šoreiz seriālā ”Svešā seja” viņam būs jāatveido sevi – žurnālistu Arni Krauzi.