Seko līdzi policijas ekipāžai un iepazīsti Austrālijas autobraucējus no viņu acu skata TV6!

0 Komentāru
Seko līdzi policijas ekipāžai un iepazīsti Austrālijas autobraucējus no viņu acu skata TV6!
Foto: Publicitātes foto

TV6 piedāvā jaunu aizraujošu dokumentālu šovu par Austrālijas lielceļu policistu darba ikdienu – ”Lielceļa patruļa”.

Pa Austrālijas ceļiem ik dienu patrulē lielceļa policisti, gan veicot nejaušas pārbaudes, gan apturot automašīnas pēc saņemtiem ziņojumiem, gan reaģējot uz izsaukumiem pēc satiksmes negadījumiem.

Katra raidījuma epizode seko policijas ekipāžai, kas patrulē uz ielām, un skatītājiem ir iespēja būt klāt visdažādākajās situācijās. Šoferi, kas nepakļaujas policijas norādēm, kašķīgi un agresīvi, nekaunīgi un bīstami, tie mēdz būt lietojuši alkoholu vai narkotikas, vadīt automašīnas bez autovadītāja tiesībām vai ar zagtām numura zīmēm, tāpēc bieži vien arī metas bēgt – ar to visu jātiek galā lielceļa policijai.

Raidījums seko policijas ikdienai, ir klāt pārkāpumu fiksēšanas brīžos – no paša sākuma līdz situācijas atrisināšanai, kad policisti šķiras ar pārkāpēju – novēlot laimīgu ceļu vai uzliekot sodu – vai arī nogādā to policijas iecirknī.

Apturot vienkārši aizdomīgus braucējus vai par šķietami mazu pārkāpumu, gadās notvert arī meklēšanā esošus cilvēkus un rūdītus noziedzniekus. Katras situācijas noslēgumā skatītāji uzzinās, kāds sods galu galā tika piespriests braucējiem – naudas sods, soda punkti, vai pat tiesā ticis piespriests reāls cietumsods.

Seko Austrālijas ceļa policijas ikdienai raidījumā ”Lielceļa policija” no 14. augusta sestdienās plkst. 21:00 TV6!

0 Komentāru