Seko drosmīgo aģentu ikdienai un piedzīvojumiem, cīnoties ar ļaunajiem citplanētiešiem animācijas seriālā ”Vīri melnā”!

0 Komentāru
Seko drosmīgo aģentu ikdienai un piedzīvojumiem, cīnoties ar ļaunajiem citplanētiešiem animācijas seriālā ”Vīri melnā”!
Foto: Publicitātes foto

No 5. augusta darbdienās TV3 Mini pārņems superaģenti Kejs un Džejs no animācijas seriāla ”Vīri melnā”. Animācijas seriāls ir balstīts uz 1997. gadā uzņemtā grāvēja ar tādu pat nosaukumu, un pat galvenie varoņi ir tie paši, tomēr seriāla darbība norisinās alternatīvā laika skalā.

Aģentu Keja un Džeja galvenais uzdevums ir cīnīties ar citplanētiešiem, kas vēlas iekarot Ņujorku.

Draudzīgi iebraucēji vai draudīgi iebrucēji – ar citplanētiešiem neviens nevar būt drošs, kādi ir viņu mērķi. Ik dienu Ņujorkā ierodas visdažādākie mošķi katrs ar saviem nodomiem – labiem un ļauniem.

Labi mācītie aģenti sagaida viņus, pārbauda un iekuļas arī nepatīkamās un bīstamās situācijās, kurās nākas vienam otru glābt. Kejs un Džejs dodas arī uz izsaukumiem – ja pilsētā atgadās kādi dīvaini notikumi, kuros iesaistīti citplanētieši, viņi ir klāt, lai atrisinātu radušos situāciju!

Seko drosmīgo aģentu Keja un Džeja ikdienai un piedzīvojumiem, sargājot Ņujorkas iedzīvotāju drošību un cīnoties ar ļaunajiem citplanētiešiem animācijas seriālā ”Vīri melnā” no 5. augusta darbdienās plkst. 14.45 un plkst. 21.40 TV3 Mini!

0 Komentāru