Samanta Tīna figūru ”kaldina” privātā trenera vadībā

Komentāri
Samanta Tīna figūru ”kaldina” privātā trenera vadībā
Foto: instagram/denimdreamstores

Dziedātāja Samanta Tīna, īstajā vārdā Samanta Poļakova, ar savu jauno tēlu pārsteigusi ne vienu vien. Dziedātāja atklāj, ka skaistuma un pašsajūtas noslēpums ir fiziskas aktivitātes.

”Vismaz trīs līdz četras reizes nedēļā apmeklēju sporta zāli un trenējos privātā trenera vadībā. Tie ir intensīvi treniņi. Tam paralēli arī sabalansēts uzturs, kas ir pamatprincipi laba rezultāta panākšanai,” skaidro dziedātāja. ”Nav svarīgs jūsu svars, apkārtmēri vai netikumi. Galvenais, lai jūs patiktu pašas sev un justos ar to labi un skaisti. Tas ir pats svarīgākais,” žurnālam Kas Jauns saka Samanta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Samanta neslēpj, ka slaidā auguma dēļ esot pat grūti iegādāties apģērbu. ”Sievietes, meklējot apģērbu, vienmēr tiecas iepriecināt sevi. Man nākas veikalā palūgt mazāka izmēra apģērbu nekā ierasts, taču dažkārt no pārdevēja izskan atbilde, ka diemžēl tāda izmēra drēbes netiek ražotas,” stāsta Samanta. Tomēr jaunā izskata dēļ bieži dzird arī labus vārdus. ”Ak, tu – mazai cilvēciņš! Bet acu skatiens – nogalinošs,” esot dīvainākais un reizē mīlīgākais kompliments, kas pēdējā laikā vērsts dziedātājas virzienā.

Foto: instagram/samantatina

Foto: instagram/samantatina

Lasi vēl