Komentāri
Samanta Tīna figūru ”kaldina” privātā trenera vadībā
Foto: instagram/denimdreamstores

Dziedātāja Samanta Tīna, īstajā vārdā Samanta Poļakova, ar savu jauno tēlu pārsteigusi ne vienu vien. Dziedātāja atklāj, ka skaistuma un pašsajūtas noslēpums ir fiziskas aktivitātes.

”Vismaz trīs līdz četras reizes nedēļā apmeklēju sporta zāli un trenējos privātā trenera vadībā. Tie ir intensīvi treniņi. Tam paralēli arī sabalansēts uzturs, kas ir pamatprincipi laba rezultāta panākšanai,” skaidro dziedātāja. ”Nav svarīgs jūsu svars, apkārtmēri vai netikumi. Galvenais, lai jūs patiktu pašas sev un justos ar to labi un skaisti. Tas ir pats svarīgākais,” žurnālam Kas Jauns saka Samanta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Samanta neslēpj, ka slaidā auguma dēļ esot pat grūti iegādāties apģērbu. ”Sievietes, meklējot apģērbu, vienmēr tiecas iepriecināt sevi. Man nākas veikalā palūgt mazāka izmēra apģērbu nekā ierasts, taču dažkārt no pārdevēja izskan atbilde, ka diemžēl tāda izmēra drēbes netiek ražotas,” stāsta Samanta. Tomēr jaunā izskata dēļ bieži dzird arī labus vārdus. ”Ak, tu – mazai cilvēciņš! Bet acu skatiens – nogalinošs,” esot dīvainākais un reizē mīlīgākais kompliments, kas pēdējā laikā vērsts dziedātājas virzienā.

Foto: instagram/samantatina

Foto: instagram/samantatina

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl