Sākas ”Positivus” nedēļa; iepazīsti festivāla pilno programmu

1 komentārs
Sākas ”Positivus” nedēļa; iepazīsti festivāla pilno programmu
PUBLICITĀTES FOTO

Jau šo piektdien durvis vērs jau 13. “Positivus” festivāls, kurā divu dienu garumā uz vairākām festivāla skatuvēm būs baudāma bagātīga un daudzveidīga mūzikas un citu mākslas veidu programma. No 26.-27. jūlijam Salacgrīvā uzstāsies tādi pasaules mēroga mākslinieki kā ”The 1975”, ”Disclosure”, ”Underworld”, ”Royal Blood”, Ivan Dorn, ”Cut Copy”, ”Elderbrook”, ”Daddy Was A Milkman”, ”Ewert and The Two Dragons” un daudzi, daudzi citi.

Visu festivāla programmu var aplūkot mobilajā lietotnē ”Positivus Festival’19”, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.

Uz festivāla galvenās skatuves – ”Main Stage” – uzstāsies tādi mākslinieki kā ”The 1975”, ”Underworld”, ”Royal Blood”, ”Superorganism”, Emma Jean Thackray, ”Elderbrook”, ”Disclosure” DJ set, ”Dennis Pashkevich Funk Therapy Collective” un ”Daddy Was A Milkman”.

Uz festivāla otrās lielākās skatuves – ”Lāčplēsis Stage” – dzirdēsim ansi, Ivan Dorn, ”Ewert and The Two Dragons”, ”Cut Copy”, ”Husky Loops”, Adam Naas, ”The Coco’nuts”, ”Kautkaili”, ”Bezgalībiešus”, Rick Feds, ”Very Cool People”, ”Neon Saturdays”, ”Carousel”, Makree, kā arī čellisti un dziesminieci Madara.

Uz ”Piena Svētki Stage” – uzstāsies tādi iemīļoti pašmāju mākslinieki kā ”Sūdi”, ”The Bad Tones”, Edavārdi, Viņa, ”Riga Reggae”, ”Kapelmeistars Group”, Kristīne Prauliņa & The Soulful Crew, Mur, ”Brīvrunu projekts”, Nastavševs/ Lubbennikov. Katra vakara izskaņā kārtīgu deju ballīti piedāvās DJ duo – Gribam Būt Dīdžejas un Diski Pļaski, bet abu festivāla dienu ieskaņā par labu garastāvokli parūpēsies improvizācijas teātris ”ART i ŠOK” un ”Comedy Latvia”.

Šovasar festivāla apmeklētājiem būs baudāma arī jauna skatuve – ”Teritorija X” – uz kuras dzirdēsim Adroit, Tony, Alisher Sherali, Chilayz, Max Merola, Aldee, Misha, Barseghian un Upfade dīdžejus.

Šovasar sadarbībā ar ”Kino Bize” kino telts programmā redzēsim LKA NFS studentu īsfilmas, ”Jēkabs”, ģimenes filmu ”Mimmi un runājošie suņi”, klasiku ”Lubene” (Pulp Fiction, 1994), kā arī filmas ”No krēslas līdz rītausmai” (From Dusk Till Dawn, 1996), ”Breolīns” (Grease, 1978), ”Mazais šausmu veikaliņš” (Little Shop of Horrors, 1986), ”Los Bando” (2018), ”Enģelis” (El Angel, 2018), ”90. Gadu vidū” (Mid90s, 2018) un B klases filma ”Iekāre un mūzika Rietumberlīnē” (2015). Festivāla laikā kino teltī tiks veidotas arī diskusijas ar filmas veidotājiem – ar Alisi Zariņu, filmas ”Blakus” (2019) režisori un Oskaru Rupenheitu, filmas ”Kriminālās ekselences fonds ”(2018) režisoru.

Bar ”Mix With Black” bārā ar Odziņu dejas līdz rītam iegriezīs tādi Dj kā – DJ Artis Dvarionas, DJ Kārlis Ķilkuts, DJ Little Freddy un DJ MR Šwan.

Šovasar ”Bērnu Salā” sagatavota lieliska atpūtas, izklaides un zinātkāres rosināšanas programma un par to parūpēsies ”Laumiņu Rezidence”, ”Kokmaizītes”, ”ZINOO” eksperimentu darbnīca, ”Brain Games”, improvizācijas teātra leļļu studija ”ILze”, Martas Laures ziedu darbnīca, ”Atom Art” animācijas filmiņas un ”TusiBusi”, kas sarīkos pamatīgu ballīti pašiem mazākajiem festivāla apmeklētājiem.

“Positivus” festivāla 2019 biļešu cenas:
2 dienu biļete bez telts vietas – 65 eiro
2 dienu biļete ar telts vietu – 73 eiro
1 dienas biļete – 40 eiro
VIP biļete – 250 eiro
2 dienu grupas biļete (6 cilvēkiem) bez telts vietas – 325 eiro
2 dienu grupas biļete (6 cilvēkiem) ar telts vietu – 365 eiro
Bērnu salas biļete 1 reizei – 7 eiro
Bērnu salas biļete 2 dienām – 10 eiro

Nakšņošana telšu pilsētiņā
Daydreamers VIP telts divvietīga – 250 eiro
Daydreamers VIP telts četrvietīga – 280 eiro
Daydreamers VIP telts sešvietīga – 300 eiro
Daydreamers LUX telts divvietīga – 600 eiro
Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10 eiro
Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 30 eiro
Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 60 eiro

Autostāvvieta
Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā – 6 eiro
Autostāvvietas abonements visām festivāla dienām – 10 eiro
Kempera novietošana autostāvvietā – 15 eiro
Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai – 5 eiro
Autostāvvietas abonements motociklam visām festivāla dienām – 10 eiro