Sakārto bērnu istabu kopā ar dziedātāju Māru Upmani-Holšteinu raidījumā “Dana ar kasti”!

0 Komentāru

Šoreiz Dana dosies ciemos pie Māras Upmanes-Holšteines, lai kopīgiem spēkiem ieviestu kārtību bērnistabā – istabā, kas kļūst par izaicinājumu vai ikkatrai ģimenei. Vai kārtošanā iesaistīt bērnus?!

Kā noturēt iegūto kārtību bērnu ikdienas rutīnu kontekstā?! Un kā atrast līdzsvaru starp sentimentālām mīļlietiņām un atmiņām, un telpu platību, kas mums visiem ir ierobežota.

Dziedātājai Mārai Upmanei-Holšteinei sāpīgākā vieta bērnu istabā ir palodze, jo, lai cik bieži viņa to novāktu, tā ātri “ataug” atpakaļ. Saskaņā ar Danas ieteikumiem bērnu istabā svarīgākais ir mantas salikt atvērtās kastītēs, lai tās nav acu priekšā! Galvenokārt, lai sāktu kārtot bērnu istabu, ir jāatceras 3 soļi:

  1. Izņemt visu no sākotnējās atrašanās vietas;
  2. Atbrīvoties no visa liekā;
  3. Gudri un pārdomāti sagrupēt mantas un salikt tās atpakaļ!

Kārtība ir gan funkcionāla, gan estētiska. Kad sadali visu kategorijās, tad redzi, cik tev patiesībā ir mantu. Un nākamreiz, kad dosies uz veikalu un tev liksies, ka tev nav flomāsteru, tad noteikti atcerēsies skatu ar visiem flomāsteriem, un sapratīsi, ka tev nevajag. Kādus vēl trikus atklāj Dana, skaties augstāk pievienotajā video!

*Projektu finansē NEPLP  no sabiedriskā pasūtījuma līdzekļiem!

0 Komentāru