“Šādu sieviešu liktenis nav ne viegls, ne vienkāršs, un neviena ar to nenodarbojas prieka pēc!” Iepazīsti “Ielasmeitas” TV3 Life

0 Komentāru
“Šādu sieviešu liktenis nav ne viegls, ne vienkāršs, un neviena ar to nenodarbojas prieka pēc!” Iepazīsti “Ielasmeitas” TV3 Life

Šis ir stāsts par sievietēm, kas staigā pa bezdibeņa malu. Tā ir krāšņuma un netīrības, naudas un baudas, miesaskārības un naudas, iekāres un neķītrības, nežēlības un vardarbības, savedēju un laulību pārkāpēju, izvirtības un slimību pasaule. Izklausās pārāk drūmi? Nebūs drūmi! TV3 Life piedāvā jaunu seriālu ”Ielasmeitas”! Brīdinājums – ne tikai iespējami, bet pilnīgi noteikti tajā būs redzami arī pikanti un nepiedienīgi kadri.

Par spīti skarbajam laikmetam un apstākļiem sievietes spēj atrast dzīvesprieku, jokot un pieskandināt savu ikdienu dzirkstošiem smiekliem! Seriāls ”Ielasmeitas” ir vēsturisks stāsts par Londonu 18. gadsimtā – pilsēta piedzīvo uzplaukumu, taču sieviešu iespējas izsisties ir ierobežotas.

Ja nav paveicies piedzimt turīgā ģimenē, sievietēm ir divas iespējas, kā dzīvē tikt uz augšu – veiksmīgi apprecoties vai pārdodot sevi seksam. Seriāls stāsta par divām konkurentēm, bordeļu īpašniecēm – Mārgaretu Velsu un Lidiju Kvigliju, starp kurām valda sens naids. Tieši Lidija bija tā, kura ievadīja pavisam jauniņo Mārgaretu savešanas pasaulē, bet pati nonāca apcietinājumā Mārgaretas dēļ.

Lidijas bordelis ir smalkāks un augstākas klases, viņas metodes, kā piemeklēt smalkajiem kungiem meitenes, kādas vien viņi vēlas, ir izsmalcinātas un nežēlīgas. Viņa piekrāps, ievilinās, pat nolaupīs meitenes, kuras uzskata tikai par darba instrumentiem – tie izmetami, ja vairs nedarbojas kā nākas vai nav pieprasīti.

Mārgareta vēl tikai cīnās, lai nodrošinātu savām meitām labāku dzīvi. Viņa pati jau desmit gadu vecumā tika pārdota vīriešiem par kurpju pāri un zvērēja, ka meitām tas nekad nebūs jāpiedzīvo. Meitām tas nebija jāpiedzīvo gluži desmit gadu vecumā, taču no pērkamu sieviešu likteņa viņām nav izdevies izbēgt.

Šādu sieviešu liktenis nav ne viegls, ne vienkāršs, ne jautrs, un neviena ar to nenodarbojas prieka pēc. Tomēr, lai tiktu pie ilgi kārotās drošības un brīvības, ir nepieciešama nauda un vēl vairāk naudas, tāpēc jādara tas, kas jādara – jāpelna nauda, piepildot pat visnepatīkamāko vīriešu visneķītrākās vēlmes.

Pie seriāla veidošanas strādājušas galvenokārt sievietes, un tas darīts ar nolūku – atšķirībā no citiem stāstiem par šo tēmu ”Ielasmeitas” uzņemts tikai no sieviešu skatu punkta. Sievietes, kas cīnās par savu ģimeni, savu biznesu, savu laimi. Sievietes, izlikšanās karalienes – ko viņas domā, ko jūt, ko vēlas? Mūsdienu seksa industrijas pārstāvji atzinuši, ka, lai arī stāsts ir par vairāk kā divus gadsimtus seniem notikumiem – nekas daudz nav mainījies. Seksa pirkšanas un pārdošanas pasaulē joprojām valda tikpat nežēlīgi likumi.

Seriāla veidotāji iedvesmu smēlušies kā patiesos notikumos, tā arī grāmatās par 18. gadsimta Londonu, tai skaitā pasaulslavenajā romānā ”Lepnums un aizspriedumi”. Seriāla sākumā meitenes lasa Herisa sarakstu – tāds patiešām Londonā pastāvēja. Tas bija ikgadējs izdevums ar aprakstiem par bordeļos pieejamajām meitenēm. Uz dažām Londonas ielām, uz kurām seriālā atrodas bordeļi, vēl šodien tādi atrodami.

Skaties seriālu ”Ielasmeitas” no 19. septembra sestdienu un svētdienu vakaros plkst. 22:20 TV3 Life!

0 Komentāru