Rokgrupa Exit svinēs 20. dzimšanas dienu

Komentāri
Rokgrupa Exit svinēs 20. dzimšanas dienu
Publicitātes foto

9. aprīlī Latvijas 1. Rokkafejnīcā – Reiterna namā roka apvienība Exit divdesmitās dzimšanas dienas svinību ietvaros aicina klausītājus uz īpašu dzimšanas dienas koncertu, informē Māris Žigats.

Apvienība Exit deviņdesmito gadu beigās sevi spilgti pieteica kā amerikāņu alternatīvā roka iedvesmota, angliski dziedoša grupa ar Jāņa Frišfelda specifisko vokālu priekšplānā, bet savu uzplaukumu piedzīvoja pagājušajā desmitgadē, laižot klajā trīs studijas albumus un vairākām dziesmām iekļūstot valsts populārāko raidstaciju topos, norāda M. Žigats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Visi saistītie raksti

Grupas debijas albums Flight to Nowhere nāca klajā 2000. gadā ierakstu kompānijas Platforma Records paspārnē. Albums izpelnījās gan kritiķu, gan klausītāju atzinību.

2002. gadā iznākušā otrā studijas albuma Romantic and Unromantic Pleasures tapšanā Exit sadarbojušies ar tādiem mūziķiem kā Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra koncertmeistars un pirmā vijole Raimonds Ozols, grupas Gelousy dalībnieks Jānis Vanags, kā arī komponists, aranžētājs un taustiņinstrumentālists Raimonds Tiguls. Albums un dziesmas My Day un Invisible pretendēja uz Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu nominācijā Modernais roks.

2008. gadā Exit ierakstīja un izdeva savu trešo studijas albumu Ticket to Paradise.

Grupas dziesmas ir tikušas iekļautas vairākās alternatīvās rokmūzikas izlasēs, tostarp My Best Alternative, kas tika izdota visās trīs Baltijas valstīs.

Ilgās pastāvēšanas vēsturē grupas sastāvs piedzīvojis nelielas izmaiņas, tomēr dzimšanas dienas koncertā Latvijas 1. Rokkafejnīcā grupa uzstāsies sastāvā, kas uzskatāms par Exit kodolu: Jānis Frišfelds (balss, ģitāra), Raimonds Bērziņš (bass), Pāvils Bobrovskis (bungas) un Uldis Blaževičs (ģitāra). Koncerta sākums plkst. 20.00.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl