Komentāri

Piektdien, 6. martā, plkst. 19.00 kinoteātra Kino Citadele 11. auditorijā notiks Kinoblogeri piedāvā īpašais seanss gada intriģējošākajai un neprātīgākajai robotfilmai Robots vārdā Čapijs (Chappie), informē Sergejs Timoņins.

Pēc kinolentes District 9 pamatotā sūruma un Elysium neplānotā smaguma talantīgajam jaunajam režisoram Nīlam Blomkempam izbira visas atlikušas skrūvītes, tāpēc ļoti pareizi lokalizētā filma Robots vārdā Čapijs ir traks, ļaunas satīras caurstrāvots, neganti neprātīgs un jaudīgs robotu “rubaks” ar dziesmām, dejām, apšaudēm un sprādzieniem, kādu pasaule vēl nav pieredzējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jebkurš bērns ienāk pasaulē pilns ar potenciālu, un tāds ir arī Čapijs – apdāvināts, īpašs, īsts brīnums. Kā jebkuru citu bērnu arī Čapiju ietekmē viņam apkārt esošā vide – gan labā, gan sliktā. Taču ir kas tāds, kas atšķir Čapiju no citiem – viņš ir robots. Viņš ir pirmais robots, kurš spēj domāt un just kā cilvēks. Viņa dzīve un stāsts uz visiem laikiem izmainīs to, kā cilvēki uztver robotus un ko par tiem domā…

N. Blomkemps, nolēmis pierādīt, ka nav vienas filmas brīnums, savā jaunākajā projektā pulcējis burtiski sapņu komandu – Čapija lomā redzēsim režisora ”talismanu” Šarlto Kopleju (District 9, Elysium, The A-Team), kuram kompāniju veidos Devs Patels (Slumdog Millionaire), repmetāla grupas Die Antwoord dalībnieki Yo-Landi Visser un Ninja, kā arī Sigurnija Vīvere (Alien) un Kinoblogeru draugs Hjū Džekmens (The Wolverine).

Biļetes pieejamas Kino Citadele mājaslapā forumcinemas.lv/Websales/Show/213719/.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl