Robijs Viljamss Rīgā uzstājās kopā ar tēvu

Komentāri
Robijs Viljamss Rīgā uzstājās kopā ar tēvu
Foto: Evija Trifanova, LETA

Pirmdien, 6. aprīlī, izpārdotā Arēnā Rīga priekšnesumu sniedza britu dziedātājs, izcilais šovmenis Robijs Viljamss (Robbie Williams). Koncertu noskatījās vairāk nekā 12 000 apmeklētāju.

Platīnblondi mati, buļļa ragi un labākie hiti – Robijs Viljams parūpējās, lai klātesošie gūst labāko izklaidi, kādu spēj sniegt dzīvā uzstāšanās. 41 gadus vecais dziedātājs izpildīja lielāko hitu izlasi, sākot no Let Me Entertain You līdz pat Angels, skatītājus noslēgumā palutinot arī ar grupas Queen leģendāro 1975. gada skaņdarbu Bohemian Rhapsody. Dziesmu Better Man Robijs Viljamss izpildīja duetā ar savu tēvu Pītu Konviju.

Let Me Entertain You koncerttūre startēja 25. martā Madridē, tajā paredzēti 27 koncerti. Pēc Rīgas nākamās uzstāšanās notiks Sanktpēterburgā un Maskavā.

Koncertā izpildīto dziesmu saraksts:

Let Me Entertain You
Rock DJ
Monsoon
Tripping
Royals/Bodies
The Road to Mandalay
Minnie the Moocher
Swing Supreme
Ignition
Shout
Motherfucker
Better Man
Blues Interlude
We Will Rock You / I Love Rock’n’Roll
No Regrets
Come Undone
Candy
Feel
Millennium
Whole Lotta Love / Kids
Bohemian Rhapsody
Angels

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl