Roberts Plānts šovasar uzstāsies Positivus festivālā

Komentāri

2. Robert Plant & The Sensational Space Shifters (UK)

2/13

Vēl nekad iepriekš pirmo gaidāmā festivāla mākslinieku saraksts nav bijis tik bagātīgs kā šogad. Var droši teikt, ka leģendārākais vārds šā gada programmā būs Robert Plant And Sensational Space Shifters. Sensational Space Shifters ir R. Plānta jaunākais ansamblis, ar ko kopā radīts pasakains un augsti novērtēts mūzikas albums. Leģenda sola festivālā izpildīt arī Led Zepelin laika mūziku.

Šogad uz festivāla skatuves kāps arī vairākas dzīvās elektroniskās mūzikas grupas, piemēram, daudzu hitu autori Basement Jaxx. Tāpat uzstāsies arī pagājušā gada spilgtākie debitanti, dzīvā koncertgrupa Jungle, Fenech-Soler Jack Garratt un Kate Boy, kā arī pagājušajā gada teju visu albumu topu galvgalī esošā un 2015. gada Grammy balvas ieguvēja St. Vincent. Festivālā atgriezīsies Tom Odell, kurš klajā laidīs jaunu albumu. Tāpat starp festivāla māksliniekiem būs arī King Gizzard & The Lizard Wizard, Max Jury un Soak. Nosauktie ir tikai pirmie festivāla mākslinieki, un drīzumā gaidām nākamo programmas papildinājumu, lai atklātu, kuri vēl uz piecām skatuvēm šovasar uzstāsies Salacgrīvā.

Lielākais mūzikas notikums Baltijā devīto reizi norisināsies Salacgrīvā – šogad no 17. līd 19. jūlijam. Festivāla biļetes nopērkamas positivusfestival.com, Biļešu servisa kasēs un Nordea bankomātos. Trīs dienu biļete bez teltsvietas maksā 65 eiro un trīs dienu biļete ar teltsvietu 71 eiro.

2. Robert Plant & The Sensational Space Shifters (UK)

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl