Rīgas svētku ietvaros norisinās īpašs skaistuma konkurss – tiek meklēts daiļākais ponijs

1 komentārs
Rīgas svētku ietvaros norisinās īpašs skaistuma konkurss – tiek meklēts daiļākais ponijs
Dace Teibe

Mazie zirdziņi, jeb poniji neatstāj nevienu vienaldzīgu, ieraugot augumā mazos dzīvnieciņus teju ikviena sejā parādās smaids. Pirmo reizi Rīgas svētku ietvaros norisinās īpašs poniju skaistumkonkurss, kurā tiek izvēlēts pats skaistākais, gudrākais un veiklākais ponijs.

Pasākums ir bezmaksas, un to var apmeklēt ikviens interesents. Tas norisinās Uzvaras parkā, blakus Hermaņa ielai. Skaistuma konkursa sākums ir 15.30, mazie zirdziņi, kopā ar to īpašniekiem sacentīsies veselas stundas garumā.

Poniju un viņu mazo īpašnieku veikumu vērtē, pasaules līmeņa skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate, portāla Skaties.lv žurnāliste Baiba Gāliņa un latviešu zoologs, dabas aizsardzības aktīvists Ingmārs Līdaka.

Daiļākā ponija meklēšana norisinās divās daļās, pirmajā daļā poniju saimnieki izvadā ponijus pa laukumu. Tiek vērtēts pāra vizuālais koptēls, ponija noformējums, pāra saskaņa un saprašanās vienam ar otru.

Otrajā daļā katrs dalībnieks veido individuālu uzstāšanās programmu līdz 5 minūtēm. Demonstrējot savas prasmes, talantus, izdomu sadarbībā ar poniju. Tiek vērtēts sižets, horeogrāfija, partneru sadarbība.

Lai nodrošinātu drošību uznācienu laikā laukumā var atrasties arī mazo jātnieku, poniju treneri. Konkursā tiks apbalvoti visi dalībnieki, bet trīs spēcīgākie pāri tiks apbalvoti ar īpašām balvām.

Dienas garumā Uzvaras parkā norisinās dažādi pasākumi, kuros iesaistīti poniji un zirgi – iejādes demonstrējums, iestudējums par tēmu ”Zirga pieradināšana”, Ponijs.lv priekšnesums šķēršļu pārvarēšanā, jauno jātnieku priekšnesums, pajūgs ”Horses.eu” un pēc tam jātnieces Katerinas Agapovas uzstāšanās.

Pasākuma vadītāju ampluā iejūtas aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone un Agris Rožukalns.

1 komentārs