Rīgas centra nama iedzīvotājus terorizē nogribējusies kaķene

17 komentāri
Rīgas centra nama iedzīvotājus terorizē nogribējusies kaķene
LETA

Latviju šogad lutina īpaši saulaina un visas maņas iekvēlinoša vasara, kas tā vien vilina mesties saldajā mīlas atvarā. Diemžēl dāmu pārmērīgās mīlas alkas ne vienmēr valdzina apkārtējos. Pie Skaties.lv ceturtdienas vidū vērsās izmisušais Ēvalds, kurš lūdz tautas palīdzību – viņš var palikt bez dzīvesvietas un pat darba savas pārlieku gribošās kaķenes alku dēļ.

Ēvalds ir kluss un pieklājīgs vientuļš kungs, kurš strādā vienā no Rīgas ofisiem, bet mitinās divistabu dzīvoklī kādā no Rīgas centra namiem kopā ar savu kaķeni Hortenziju.

Kā Skaties.lv atklāj Ēvalds, viņa mierīgais ikdienas ritums tiek izjaukts ik pavasari, kad Hortenzijai parādās sievišķīgais mīlas trakums. Mīlas alkās Hortenzija kļūstot skaļa un neremdināma – kamēr Ēvalds atrodas ofisā, kaķene mājās sarīkojot seksa trokšņu lielkoncertu, kuru vairs nespēj izturēt kaimiņos dzīvojošie.

”Īsi sakot – kliedz pēc mīlas. Kā jau ikviena vietuļa lēdija pavasarī.

Kārtējo reizi darba dienas vidū saņēmu zvanu no namu apsaimniekotāja. Kaimiņu mērs esot pilns, un man tiek uzstādīts ultimāts – dariet kaut ko vai arī meklējiet citu dzīvesvietu,” situāciju izklāsta Ēvalds.

Vīrietis ir izmisumā, jo izmēģinājis visu – dažādas tabletes un pat aprunāšanos ar dzīvnieku. Nekas nepalīdz.

”Es esmu situācijas ķīlnieks. Nevēlos Hortenziju atdot uz laukiem vai patversmē. Taču viņas kaisle sāk apgrūtināt ne tikai manas attiecības ar kaimiņiem, bet arī darba dzīvi – kolēģi skatās šķībi, kad darba dienas vidū man kartejo reizi jāsteidz mājās ”neparedzētu ģimenes apstākļu dēļ”,” izmisumā ir Ēvalds.

Viņš ir pārliecināts, ka nav vienīgais, kuru skārusi  šāda problēma.

”Varbūt citi kaķeņu īpašnieki var padalīties pieredzē – kā viņi rīkojušies šādos gadījumos?

Mana Hortenzija kā īsta dāma ir kaislīga, kas, protams, ir skaisti, taču vēlos atrast kādu kaķenei nekaitīgu veidu, kā viņas mīlas trakumu remdēt,” pie tautas pēc padoma vēršas Ēvalds.

17 komentāri