Rīga turpina cīņu par lauciņu galda spēlē Monopols

Komentāri

Vēl nedēļu iespējams nobalsot par iespēju Rīgas vārda iekļaušanai jaunajā galda spēles Monopols (Monopoly) versijā. Pateicoties balsotāju aktivitātei, Rīga šobrīd ieņem otro vietu un sīvi konkurē ar tādām pasaules lielpilsētām kā Honkonga, Lima, Varšava, Atēnas, Stambula un Maskava, informē Rīgas Tūrisma Attīstības biroja pārstāve Anna Blaua.

No balsošanas pirmās dienas Rīga ar mainīgām sekmēm ir spējusi noturēties labāko sešiniekā astoņdesmit pilsētu konkurencē, pēdējās dienās izvirzoties pat līderos. Sabiedrības mobilizēšanas nolūkos izveidota mājaslapa HelpRiga.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz 3. martam ikviens pasaules iedzīvotājs katru dienu neierobežotu reižu skaitu mājaslapā VoteMonopoly.com vai HelpRiga.lv var balsot par vienu no astoņdesmit pasaules lielpilsētām, tai skaitā Rīgu, tā iznesot pilsētas vārdu pasaulē ar populārās galda spēles starpniecību.

Tā kā balsošanas rezultāti var mainīties ik dienu, Rīgas atbalstītāji tiek aicināti nezaudēt modrību pašā finiša taisnē.

Jau ziņots, ka par godu galda spēles Monopols 80 gadu jubilejai pēc septiņu gadu pārtraukuma rotaļlietu ražotājs Hasbro plāno izdot jaunu vispasaules galda spēles versiju, kur īpašumu lauciņu vietā atradīsies 22 pasaules iecienītākās pilsētas.

2008. gada balsošanas kampaņā Rīga ieguva otro vietu, piekāpjoties vien Monreālai. Pēc šīs balsošanas kampaņas tika saražoti ap 600 000 spēles eksemplāru, un to izplatīja vairāk nekā 50 valstīs 37 dažādās valodās.

Vairāk informācijas meklē HelpRiga.lv!

Lasi vēl