Komentāri
Rīgā pirmo reizi notiks Pasaules kausa izcīņas posms spīdvejā
FOTO: RIETUMU BANKA

Sestdien, 16.augustā Rīgā notiks Pasaules kausa izcīņas posms spīdvejā. Šīs būs pirmās sacensības, kas pēc daudzu gadu pārtraukuma notiks Biķernieku spīdveja trekā. Latviju šajā posmā pārstāvēs valsts labākais spīdvejists Andžejs Ļebedevs.

Par godalgotām vietām un kopvērtējuma punktiem Rīgā cīnīsies pasaules labākie spīdveja meistari. Kopumā sacensībās piedalīsies 16 sportisti no deviņiem pasaules valstīm – Austrālijas, ASV, Dānijas, Zviedrijas, Polijas, Vācijas, Slovēnijas, Lielbritānijas un Latvijas. Viņu vidū būs arī šā brīža sacensību līderi: Tajs Vofindens (Lielbritānija), Gregs Henkoks (ASV) un Dārsijs Vords (Austrālija).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sacensības Biķernieku spīdveja trekā nav pirmais Latvijā notiekošais Pasaules kausa izcīņas posms. Līdz šim starptautiskās sacensības ir notikušas Daugavpilī – motosporta pasaulē labi zināmajā pilsētā Latvijas austrumos. Tomēr Rīgas stadiona rekonstrukcija ļauj atkal rīkot spīdveja un citu motosporta veidu sacensības arī Latvijas galvaspilsētā.

Pasaules kausa posms Rietumu Bank Latvian FIM Speedway Grand Prix tiks translēts 160 pasaules valstīs. Tiek plānots, ka pasākumu apmeklēs vairāk nekā 100 žurnālistu no visas pasaules, kā arī daudzi šā sporta veida līdzjutēji no Eiropas, Skandināvijas, Krievijas un citām valstīm.

 

Sacensību sākums – 16. augustā pulksten 18.40.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl