Komentāri
Rīgā notiks Eirovīzijas 60 gadu jubilejai veltīts koncerts
Dziedātāja Marija Naumova. Foto: LETA

Eirovīzijas fani un mūziķi 10. aprīlī koncertzālē Palladium ar koncertu Eurovision PreParty Riga svinēs dziesmu konkursa 60 gadu jubileju.

Kā informē Eirovīzijas fanu kluba Latvijā prezidents Miroslavs Kodis, koncertā Palladium šā gada Eirovīzijas dziesmas prezentēs dalībnieki no Latvijas, Gruzijas, Baltkrievijas, Šveices un citām valstīm. Tajā piedalīsies arī vairāki īpašie viesi – 2009. gada uzvarētājs Aleksandrs Ribaks, 2011. gada uzvarētājs Eldars Gasimovs, 2002. gada uzvarētāja Marija Naumova, ka arī 2013. gada trešās vietas ieguvēja Zlata Ogņeviča.

“Latvijas publikai būs unikāla iespēja pirmajiem “dzīvajā” dzirdēt dziesmas, kuras maijā Vīnē cīnīsies par uzvaru Eirovīzijā,” norāda M. Kodis.

Viens no populārākajiem Eirovīzijas uzvarētājiem Aleksandrs Ribaks Rīgā izpildīs savu hitu Fairytale. ”Mēs visi atceramies jauku puisi no Norvēģijas, kurš 2009. gada Eirovīzijas konkursa Maskavā saviļņojis ne vienu vien meiteni!” teic M. Kodis.

2011. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājs Eldars Gasimovs izpildīs savu dziesmu Running Scared, kas, izpildīta duetā ar Nigaru Džamalu, atnesa Azerbaidžānai pirmo un pagaidām vienīgo uzvaru Eirovīzijā.

Pirmo un pagaidām vienīgo uzvaru Eirovīzijas konkursā Latvijai 2002. gadā atnesa dziedātāja Marija Naumova. Koncertā Palladium viņa dziesmu I Wanna izpildīs jaunā aranžējumā.

Ukraina šogad Eirovīzijas dziesmu konkursā nepiedalās, taču iepriekšējos gados tā vienmēr ir bijusi labāko Eirovīzijas dziesmu desmitniekā. 2013. gadā trešajā vietā finālā ar godu ierindojās Zlata Ogņeviča. Viņas izpildīta dziesma Gravity toreiz bija viena no iemīļotākajām dziesmām fanu vidū. Šo dziesmu Z. Ogņeviča, kas šobrīd ir Ukrainas Valsts parlamenta deputāte, izpildīs arī Latvijas faniem Rīgas Eirovīzijas koncertā.

Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv.

Papildu informāciju par koncertu Eurovision PreParty Riga 2015 meklējiet mājaslapā eurovisionparty.lv!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl