Rīgā koncertēs duets AUN no Kanādas

Komentāri

28. aprīlī ar koncertu Dirty Deal Teatro Latvijā atgriezīsies kosmiski industriālās mūzikas duets AUN No Monreālas Kanādā, informē Skyr.

AUN ir dzīvesbiedru Martēna Dumā (Martin Dumais) un Žilī Leblānas (Julie Leblanc) veidots kosmiski industriāls duets, kas savā daiļradē ambiento psihedēliju pārkausē sprakšķošā un pulsējošā nomoda sapnī.

Kopš pirmsākumiem pirms aptuveni astoņiem gadiem AUN ir uzstājušies neskaitāmos koncertos visā pasaulē, tostarp festivālos Mutek, Roadburn un citos. Arī mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivālā Zemlika 2012. gadā Durbē.

2013. gadā ar izdevniecības Denovali gādību tika izdots līdz šim pēdējais dueta studijas albums Alpha Heaven. Kāds to raksturoja kā ”laipošanu starp romantiskiem, draudīgiem, pacilājošiem un melanholiski dūmakainiem sapņiem no kāda greizi noskaņota pagājušā gadsimta 70. gadu zinātniskās fantastikas TV raidījuma”. Nupat AUN savam vairāk nekā 15 dažādu ierakstu krājumam gatavi pievienot divus jaunus – vienu, kas tapis sadarbībā ar franču plašu atskaņotājmākslinieku Filipu Petī (Philippe Petit), kā arī otru – Flat Lux – kas būs dueta atgriešanās savā kādreizējā štābiņā, izdevniecībā Cyclic Law.

AUN koncerts Rīgā notiks neregulārās pasākumu sērijas Zemlika atgādina… ietvaros.

Biļetes uz koncertu Dirty Deal Teatro Rīgā (Maskavas ielā 12 k-2) nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā – Bezrindas.lv. Pirmo 20 biļešu cena – 7 eiro. Ar laiku tās kļūs dārgākas. Pārdošanā stingri ierobežots skaits nenumurētu sēdvietu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl