Rīdzinieces iepriecina sievišķīgās modes veikals Marina Rinaldi

Komentāri
Rīdzinieces iepriecina sievišķīgās modes veikals Marina Rinaldi
Publicitātes foto

Vēsturiskā namā atvērtais veikals piedāvā jaunu Marina Rinaldi sievietes koncepcijas interpretāciju, tostarp prasmi lieliski variēt no klasiskā stila uz moderno.

Jaunais Marina Rinaldi veikals atrodas arhitekta Konstantīna Pēkšēna racionālistiskā jūgendstila ievirzē veidotajā vēsturiskajā bankas namā, Brīvības ielā 46. Mājai līdzīgais butiks izstaro greznu eleganci un sievišķīgu siltumu, ko sniedz pārsteidzošā Art Deco stila un moderno dizaina elementu kombinācija. 150 kvadrātmetru lielajā veikalā, kur izvietotas Marina Rinaldi, Voyage, Sport un Elegante vakara un dienas kolekcijas, īpaša nozīme ir krāsām un materiāliem klasiskos milāniešu dzīvokļa toņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikals piedāvā jaunu Marina Rinaldi sievietes koncepcijas interpretāciju: jautra sievišķība, spēja pārslēgties no klasiskā stila uz moderno, atsakoties ierindoties noteiktās kategorijās. Sieviete, kura brīvi jūtas mājā, kas spēj piepildīt šo vīziju. ”Sajūta, ka esi ienācis brīnišķīgā dzīvojamā namā turpinās, arī sasveicinoties ar profesionālajām pārdevējām – Inu, Natāliju, Oksanu un Svetlanu, kuras kā modīgas dāmas vienmēr ir uzkrāsojušas lūpas ar sarkano MAC lūpu krāsu Nr. C84,” stāsta veikala pārstāvji.

Izcili, augumam glaimojoši piegriezumi, intuitīva itāliešu sajūta par modi un aksesuāriem, kā arī nepārtraukti brīnišķīgu jaunu audumu un dziju meklējumi, ir padarījuši Marina Rinaldi par vislabāk glabāto sieviešu noslēpumu visā pasaulē nu jau vairāk kā trīs desmitgades. Veikalā ir pieejamas piecas, saskaņotas kolekcijas atbilstoši mūsdienu sievietes un viņas daudzpusīgā dzīvesveida noskaņojumam, vajadzībām un vēlmēm. Darbs un pilsēta, daba un ceļojumi, kā arī īpaši dzīves notikumi, – visiem šiem gadījumiem Marina Rinaldi dizaineru komanda piešķir vienlīdz lielu nozīmību. Katrai kolekcijai ir savs īpašs stils un aura, katra interpretē modes evolūciju ar itāliešiem raksturīgo modes izjūtu un uzmanību detaļās.

Marina Rinaldi zīmolu Latvijā pārstāv uzņēmums AB Modeks (Wolford, iBlues, Max&Co., Marella, Love Moschino, Twin Set Simona Barbieri, PennyBlack un Alberto Guardiani veikali Latvijā).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl