Rianna un Kanje Vests dosies kopīgā koncerttūrē

Komentāri
Rianna un Kanje Vests dosies kopīgā koncerttūrē
Foto: Reuters/ Scanpix

Misēklis gadījies kādam koncertaģetūras Live Nation darbiniekam, pirms laika atklājot informāciju par šogad gaidāmo dziedātājas Riannas un repera Kanje Vesta koncertturneju.

Medijos jau bija pavīdējušas baumas par iespējamo koncertturneju, kas gaidāma šogad. Nu kāds Live Nation darbinieks tās netieši apstiprināja, kļūdas dēļ vēl pirms turnejas izziņošanas publicējot informāciju par hita FourFiveSeconds izpildītāju uzstāšanos Tallinā 25. jūlijā.

Paziņojums no Live Nation mājaslapas drīz vien tika dzēsts, taču acīgie fani jau bija paspējuši veikt ekrānuzņēmumus ar nopludināto informāciju, kas vēlāk tika publicēti citās vietnēs.

Rianna un Kanje Vests šogad plāno izdot jaunus albumus. Abu pēdējā kopīgā uzstāšanās notika 2008. gadā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl