Rēzija Kalniņa ir pret pulksteņa grozīšanu

1 komentārs

Lai arī pēdējos gados aktrise Rēzija Kalniņa dzīvo un strādā Krievijā, pāreju uz vasaras laiku šogad sagaidīja Latvijā.

”Es zinu, ka laika maiņas ir tādēļ, lai cilvēki ilgāk strādātu, lai nezaudētu vienu darba stundu, tas man īsti nav saprotams,” stāsta aktrise. Viņa laika maiņas izjūt daudz krasāk, ja pulksteņa pārgriešana notiek pārlidojuma laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Īsti jēgu es tam neredzu. Man liekas, ka visgrūtākais ir tad, kad tumsa iestājas ātrāk. Es domāju, ka mēs netiekam lutināti ar dienas gaismu. Man liekas, ka drīzāk būtu jāizstrādā kaut kāds plāns, kā diena vai gaisma pēc iespējas ātrāk sākas un pēc iespējas vēlāk beidzas,” norāda Rēzija.

Arī Rēzijas vīram diriģentam Aināram Rubiķim laika maiņas sagādā problēmas, kad tālo pārlidojumu dēļ jāzaudē pat četras stundas.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl