Rēzeknes cerība Neida konkursā: topošā aktrise Liāna

19 komentāri
Rēzeknes cerība Neida konkursā: topošā aktrise Liāna
Liānas privātais arhīvs

Skaties.lv turpina iepazīstināt ar meitenēm, kurām šobrīd ir visreālākās iespējas nokļūt uz atlasi Neida klipam dziesmai ”REŽ”. Stabilu vietu labāko spicē ieņem Liāna Semjonova – meitene no Rēzeknes ar sapni par aktrises karjeru.

“Es gribu savu nākotni saistīt ar aktiermākslu, tāpēc arī izlēmu pieteikties uz lomu klipā. Neidu kā mūziķi zinu un labprāt klausos – man ļoti patīk, kā viņš repo,” sarunā ar Skaties.lv par pieteikšanos konkursam stāsta Liāna.

Viņa dzīvo Rēzeknē un mācās Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā. Aktiermeistarība nav vienīgais Liānas talants – viņa absolvējusi mūzikas skolu, spēlē klavieres un nu darbojas arī modeļu aģentūrā.

Foto

“Mūzika man ir ļoti tuva,” atklāj konkursa dalībniece.

Neida klipa atlasei viņa pieteikusies kopā ar draudzeni, ne uz ko īpaši necerot. Liels bijis viņas pārsteigums, nākamajā dienā pēc pieteikšanās uzzinot, ka par viņu nobalsojuši jau 270 cilvēki.

“Tad arī pateicu mammai, ka esmu pieteikusies šādam konkursam. Mamma apbrīnoja manu drosmi un to, cik daudz tiek balsots, un pateica: “Tā turpināt!”

Mamma pat sāka piesaistīt savus draugus, mudināt balsot,” priecīga par tuvākā cilvēka atbalstu ir Liāna.

Lielu atbalstu viņa izjūtot arī no skolasbiedriem un Rēzeknes iedzīvotājiem vispār.

“Pēc tam, kad pieteicos konkursam, skolā visi skraidīja un rādīja uz mani, teica, ka nobalsojuši. Esmu jau vietējā slavenība.

Rēzekne vispār ir maza pilsēta, ļoti izjūtu to, kā cilvēki uzreiz atpazīst, jo esmu pieteikusies konkursā,” smejas Liāna.

Ja izdosies tikt videoklipā, viņa gatava dažādām avantūrām. “Nav tā, ka gribu tikai stāvēt priekšplānā un izrādīties. Esmu gatava visam – varu uzdejot, pat klavieres paspēlēt.

Gribu pamēģināt – kas zina, varbūt sapratīšu, ka aktiermāksla nemaz nav domāta man?

Un tas, ko citi runā par Neidu, mani neinteresē – man ir pašai savas domas!” gatava darboties ir Liāna.

Iepatikās Liāna un vēlies atbastīt? Balso šeit!

TOP komentāri

 • Antonija
  +14 +10 -4

  Antonija

  Pirmkārt Liāna dzīvē izskatās daudz reiz sliktāk nekā uz bildēm, otrkārt, kas ir ar viņas uzacīm, treškārt uz tevi rāda ar pirkstiem citu iemeslu dēļ, un ceturtkārt Neids ir pilnīgs sūds. Good luck.
 • Krista
 • Sviests
  +8 +5 -3

  Sviests

  Tāda sensācija uztaisīta ap to klipu, ka varētu domāt ,ka Neids, kāds pasaules mērogaslavens mākslinieks būtu. Tas klips būs tādspats ka visi pārējie mēsli un tur nebūs nekāds "next level", bet gan aizgūts no citiem, kas tēlo pārākos, mētāsies ar printētu naudu un nav pat kapeikas ko likt pie sirds.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl