Reinika nelaime un saimnieku strīdi ar līgavām: nedēļas šovbiznesa neražas

Pievienot komentāru
Reinika nelaime un saimnieku strīdi ar līgavām: nedēļas šovbiznesa neražas
Privātais arhīvs

Gads Latvijas šovbiznesā iegriezies draudīgā zīmē, ko apliecina arī profesionāli astrologi. Nedēļas laikā mūžībā devušies vairāki kultūras darboņi. Bet vismaz ”Saimnieks meklē sievu” varoņu aktivitātes vēl ienes kādu gaismas stariņu šovbiznesa draugu sirdīs.

Saimnieks atrod mīlu Īrijā

Par savu dzīvi pēc ”Saimnieks meklē sievu” filmēšanas šonedēļ Skaties.lv beidzot pastāstīja Jānis Fogels. Saimnieks atklāja, ka pārcēlies uz Īriju un nu sapratis, ka Evitu šovā izvēlēties nebija prāta darbs.

Plašāku interviju ar saimnieku lasi TE!

Saimnieks intervijā pilnībā pieļāva iespēju, ka savu ”saimnieci” atradīs ārzemēs. Un drīz sekoja ziņa, ka tā arī noticis. Vairāk lasi TE.

Tikmēr brāļi Cāleri joprojām gaida ziņas ”draugos”. Lasi un priecē acis TE!

Aivara upē iepeld jaunas zivis

Tikmēr skatītāju mīlulis Aivars Dimitrijevs no mīlas intrigām pakāpās nostāk. Saimnieks sevi attaisnoja strīdā ar Agnesi Deptuā, atklājot dažus jaunus faktus par abu saziņu. Izlasi TE!

Taču kādas gan Agneses, ja upes pilnas citu zivju vārda vistiešākajā nozīmē! Tā vietā, lai noņemtos ar mīlas intrigām, Aivars ir atklājis bļitkošanas sezonu.

Reinika ligas un drausmi pareģojumi

Paralēli saimnieku mīlas intrigām šajā nedēļā šovbiznesā notika drausmu lietas. Viss sākās ar Laura Reinika nelāgo notikumu pagājušajā piektdienā, kad mūziķis gandrīz zaudēja dzīvību.

Viss beidzās labi, un pēc dažām dienām Reiniks jau smaidīgs sūtīja faniem sveicienus no rīsu lauka. 

Taču šī nedēļa paņēma līdzi vairākas pazīstamas kultūras personības, tostarp, Tinkija Vinkija atveidotāju Saimonu Šeltonu. 

Astrologs paredz, ka tas ir tikai sākums slavenību nelaimēm šogad.

”Šis ir tikai sākums, ”iesaukumi” jeb nāves būs izteikti vairāk. Sākot no marta līdz pat septembrim, kopš strādāju par astrologu, es neatceros, kad ačgārni kustošo planētu stāvoklis būtu tik blīvs. Principā šis ir vēl mazums, salīdzinot ar to, kas notiks vēlāk,” Skaties.lv norāda Baņķis, kurš iepriekšējos gados bija prognozējis, ka lielajā ”iesaukumā” būs sportisti un mākslinieki. Viņa prognozi plašāk lasi TE!