Komentāri

Par interneta sensāciju kļuvis zviedru mūziķa Martina Molina veidotais mūzikas instruments, ko viņš pats nodēvējis par  Wintergatan Marble Machine. Tā ir visnotaļ sarežģīta iekārta, varētu pat teikt – mūzikas instruments, kura skanējumu nodrošina 2000 dzelzs lodīšu.

Martina Molina instruments publisku debiju piedzīvoja 1. martā, kas Youtube tika ievietots skaņdarbs, kurš tika izpildīts uz mūziķa konstruētā instrumenta. Video ierakstā redzamais ir tik pārsteidzošs, ka līdz 3. februārim video jau noskatīts vairāk nekā divus miljonus reižu – tātad miljons skatījumu dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Martina Molina meistardarbs ir patiesi pārsteidzošs – mūziķis ar sviru iekustina simtiem lodīšu un tas sāk ceļu līdz tam, kas beigās pārvēršas par skaņu. Mūzikas instrumentā ir iekļauts ksilofons, basģitāra, bungas un citi mūzikas instrumenti. Pēc savas ”misijas” izpildīšanas bumbiņas atgriežas sākotnējā pozīcija, lai atkal sāktu ceļu mūzikas skaņu radīšanai. Patiesi aizraujošs un apbrīnojams meistardarbs.

Video

Vairāk par šo mūzikas instrumentu un mūziķi vari uzzināt te.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl