Zvaigžņu tulks: Šodienai raksturīgs pašdisciplīnas deficīts. Tas…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodienai raksturīgs pašdisciplīnas deficīts. Tas…

Šodienai raksturīgs pašdisciplīnas deficīts. Tas var būt par iemeslu daudzām šodienas kaitēm. Darba vidē organizētības trūkums veicinās vainīgā meklēšanu. Pašam būs sajūta, ka esi bezspēcīgs ārējo apstākļu ķīlnieks, tāpēc izvairies no vadības pārstāvjiem, jo tavs atstātais iespaids neveicinās pozitīvu profesionālo novērtējumu. Paškritika ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Attiecības ģimenē veidosies no pārguruma sajūtas. Būs vēlēšanās ieņemt stūrgalvīgi principiālu nostāju un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Iespītēšanās var izraisīt partneru izjustus monologus.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Pašdisciplīnas deficīts var būt par iemeslu daudzām šodienas izpausmēm. Darba vidē organizētības trūkums stimulēs aizkaitināmību. Pašam būs sajūta, ka esi bezspēcīgs ārējo apstākļu ķīlnieks.

Vērsis. Esi tālredzīgs un skaidru prātu risini naudas jautājumus. Uz labu vai ļaunu, bet ieilgušais klusums šo jautājumu risināšanā var veicināt tava profesionālā snieguma pārskatīšanu.

Dvīņi. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku vai neko zināt negribošu nostāju un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Aizdomīgums un greizsirdība var izraisīt karstasinīgus dialogus vai kāda viena aktiera izrādi.

Vēzis. Disciplīnas trūkums var būt par iemeslu daudzām šodienas kaitēm. Neļauties provokācijām. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar bailēm un aizkaitinājumu.

Lauva. Noskaņojies uz paļaušanās pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, domstarpību risināšanai ar kolēģiem un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldītas emocijas palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Jaunava. Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt iespējas tos koriģēt un atcelt. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo nelieli sarūgtinājumi būs neizbēgami.

Svari. Uz tavas takas var gadīties cilvēki, kas var nopietni kritizēt tavus karjeras plānus. Centies nenokļūt priekšnieku redzeslokā, jo viņu plāni attiecībā uz tevi var sabojāt noskaņojumu un skatu uz dzīvi.

Skorpions. Šodien kā piemērotāko komunikācijas formu izvēlies monologu nevis dialogu. Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles.

Strēlnieks. Tev paredzēta brīnišķīga diena, kurā izdosies gandrīz viss, kam pieliksi savu roku vai prātu. Vienīgo ēnu saules pielietajā dzīves telpā radīs raizes par radinieku labklājību vai veselību.

Mežāzis. Šodien nav ieteicami nekādi jauni skaistās dzīves uzsākumi. Samierinies ar piedzīvotajiem kritieniem un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

Ūdensvīrs. Ja šodien aizskars tavas vājās vietas, tieksies ieņemt stūrgalvīgi principiālu nostāju un nedzirdēsi citu iesaistīto viedokli. Iespītēšanās var izraisīt partneru izjustus monologus.

Zivs. Nemēģini kaut ko uzsākt uz savu roku vai pa kluso. Ja tu esi kāda uzņēmuma pārstāvis, darbojies saskaņā ar šīs organizāciju noteikumiem. Viņi tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!