Zvaigžņu tulks: šodien vari sajusties nedaudz apmaldījies…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: šodien vari sajusties nedaudz apmaldījies…

Šodien vari sajusties nedaudz apmaldījies – vienubrīd esi lidojumā, augšā, no kurienes pārskatāma apkārtne, jūties brīvs un pāri ikdienas sīkumiem stāvošs. Bet te jau straujš kritiens lejup un sajūta, ka pamats zem kājām ir zudis. Brīdī, kad šķitīs, ka esi zemākajā kritiena punktā, starp mākoņiem uzspīdēs saulīte un būsi atkal uz pekām.

Psihoemocionālā stabilitāte šodien sasniedzama drīzāk vientulībā un savrupībā nekā sabiedrībā, tāpēc atrodi laiku savu domu un iekšējās pasaules sakārtošanai.

Partnerattiecību jomā, iespējams, valdīs divējādas sajūtas – kā pēc labi padarīta darba vai arī kā pēc pieķeršanas, kad esi skolas ēdnīcā nočiepis maizītes.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja neesi gana iztērējies brīvdienu izpārdošanās, šodien vari ļauties nelielam “šopingam”. Ja esi iecerējis kādus gruntīgākus pirkumus, nesasteidz, bet atliec uz nākamo nedēļu.

Vērsis. Samierinies ar to, ka darbā visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās psihoanalīzes grāmatās, bet vienkāršās patiesībās.

Dvīņi. Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Vēzis. Tieši tava intuīcija, nevis loģika palīdzēs saprast daudzu neseno notikumu un situācijas patieso būtību. Pēdējo dienu spriedze atkāpsies un atraisīsies tava dabīgā pielāgošanās spēja.

Lauva. Šodien īpaši nespēsi ietekmēt notiekošo, drīzāk būsi notiekošā ķīlnieks. Šādā situācijā neuzbur sazvērestības teoriju cienīgu scenāriju, bet vēsu prātu saliec visu un visus pa plauktiņiem.

Jaunava. Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām darba rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējo dienu privātās dzīves spriedzi.

Svari. Ja tev ir izvēle – ilgāk pastrādāt vai palutināt sevi, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu veselīgu procedūru miesai un garam.

Skorpions. Ar savu dzīvo un bagāto iztēli vari uzburt neadekvātas ainiņas un nereālas teorijas. Neviens tev nevēl ļaunu, un nelielie pārpratumi nav jāpārvērš fatālā pasaules gala ceremonijā.

Strēlnieks. Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar darbabiedriem un padotajiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Mežāzis. Esi ļoti uzmanīgs un īpašu uzmanību pievērs detaļām. Mācies novērot un ievērot notiekošā slēptākās nianses un izdari pareizos secinājumus. Arī mazsvarīgām lietām var būt liela nozīme.

Ūdensvīrs. Tevī var pārņemt neuzticības un nepārliecinātības sajūta gan attiecībā uz sevi pašu, gan uz saviem sabiedrotajiem. Labākajā gadījumā visu skrupulozi baudīsi un pārbaudīsi, sliktākajā – visu salaidīsi grīstē.

Zivs. Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Darbojies kā īstā darba dienā pienākas un nebēdā ne nieka. Domas par izklaidi noroc visdziļākajā stūrī, lai nebojā noskaņu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru