Zvaigžņu tulks: Šodien vajadzētu rāmi svētīt Zaļo…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien vajadzētu rāmi svētīt Zaļo…

Šodien vajadzētu rāmi svētīt Zaļo ceturtdienu, bet tik rimti nemaz nesanāks. Kristiešiem visā pasaulē šī diena ir kluso pārdomu laiks, sevis izvērtēšanas laiks.

Tautas tradīcijās Zaļās ceturtdienas rītā, pirms saules jāmazgā pie upes kājas, kalnā skaļi jāsauc, lai būtu skaļa atbalss, no kuras puses tā būs, no tās nāks precinieki. Vēl šodien nedrīkst neko cirst un lauzt, un no meža arī neko nestiep uz māju, lai mošķus mājai nepievilinātu.

Darbā koncentrē savu uzmanību un atmiņu uz detaļām. Neatļaujies piemirst kaut ko nosūtīt, parakstīt vai iesniegt. No tevis pieprasīs atskaiti par paveikto vai topošā darījuma detalizētu izklāstu.

Savas jūtas un emocijas pratīsi atklāt niansēti un oriģināli. Tas noteikti atstās iespaidu uz tavu izredzēto.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Sagatavojies nopietnai un sarežģītai sarunai ar savu priekšnieku vai kādu, kurš darba hierarhijā stāv uz augstāka pakāpiena. No tevis pieprasīs fundamentālu atskaiti par paveikto. Liec aiz auss, sagatavošanās jau ir puse no uzvaras.

Vērsis. Attiecības ar sirdij tuviem cilvēkiem var izvērsties komēdijā vai drāmā. Savas jūtas un emocijas paudīsi neparastā, bet tev vien saprotamā manierē. Nestabilas savienības var neizturēt šo pārbaudījumu.

Dvīņi. Emocionāli jutīsies pasmagi tāpēc arī jebkuras attiecības – gan darba, gan personīgās, veidosies ar pesimistisku fonu. Šodien izvēlies darboties izolēti no apkārtējās sabiedrības un rezultāti būs iepriecinošāki.

Vēzis. Šodien vajadzētu rāmi svētīt Zaļo ceturtdienu, bet tik mierīgi nemaz nesanāks. Koncentrē savu uzmanību uz detaļām. Neatļaujies piemirst kaut ko nosūtīt, parakstīt vai iesniegt. Būsi dalībnieks kādam pārsteidzošam notikumam vai situācijai darbā vai uz ielas.

Lauva. Tavu dienas soļu raitums būs atkarīgs no manierēm, no izteiksmes veida un no tā, kā reaģēsi uz notiekošo. Paklupināsies, ja nebūsi uzticīgs savai pārliecībai vai ja mēģināsi līdzi skriet vairākumam.

Jaunava. Parādīsies vēlme paspīdēt, izcelties, ieslēgsies radoši impulsi un, pat ja neesi atklājis sevī nekā no mākslinieka, varēsi paspīdēt ar kādām tikai tev piemītošām unikālām spējām vai slēptiem talantiem.

Svari. Likumu zināšana un pareiza interpretācija palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu tevi interesējošā jautājumā. Ja neesi pārliecināts par savām zināšanām, ieteicams griezties pie attiecīgās tēmas speciālista vai profesionāļa.

Skorpions. Šodien būs aktuāli profesionālās izglītošanās jautājumi. Negaidi, ka tev uz to norāda citi, pats izpēti iespējas kaut ko pamācīties. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst darba drošības pasākumiem vai to apgūšanai.

Strēlnieks. Šodien būs nepieciešama ļoti objektīva un emocionāli neitrāla attieksme, lai pareizi izvērtētu gan piespēlētās dzīves situācijas, gan naudas lietas un personīgos kontaktus. Svarīgi ir sev nemelot par redzēto un saprasto.

Mežāzis. Īpaši atbildīgs un aizbildniecisks būsi attiecībā uz savu mīļoto cilvēku vai bērnu. Nepareiza finanšu un laika plānošanas dēļ vari palikt bez naudas un ar lielu nepadarīto darbu sarakstu.

Ūdensvīrs. Šodien neiztiksi bez labi izplānotas un pārdomātas komunikācijas un atbildīgas attieksmes pret dažādiem noteikumiem, termiņiem un citiem saistošiem priekšrakstiem. Bez minēto īpašību izmantošanas kritikai tiks pakļautas tavas profesionālās izredzes.

Zivs. Ja esi nolēmis šodien apciemot kādu ārstniecisko iestādi, beigās būsi neapmierināts ar saņemtajiem pakalpojumiem vai izmaksām. Darbā var saasināties attiecības ar kolēģiem un padotajiem, bet no tevis ir atkarīgs vai spēsi izlīdzināt nesaskaņas.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru