Zvaigžņu tulks: Šodien vajadzētu nodarboties ar sevis…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien vajadzētu nodarboties ar sevis…

Šodien vajadzētu nodarboties ar sevis un arī citu izglītošanas jautājumiem. Zināšanu bagāža nekad nav par smagu un, dodoties ceļojumos, par to nav jāpiemaksā.

Emocionāli sakārtosies ātrāk, ja līdzās būs kāds, ar kuru padalīties estētiskajās baudās. Prāts būs nodarbināts ar vēlēšanos pārspriest jauno informāciju, tāpēc ieteicams rīkot pēdējo lapu talkas un pie viena pasist klačiņu.

Romantikas kundzes atbildības sfērā varbūt negaidītas pārmaiņas, kas dos skaidrību šajā jautājumā. Iespējama atkalredzēšanās ar kādu pagātnē dārgu cilvēku. Necenties viņam uzspiest savu sajūtu interpretāciju.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Attiecībās varbūt negaidītas pārmaiņas, kas dos skaidrību šajā jautājumā. Iespējama atkalredzēšanās ar kādu pagātnē dārgu cilvēku. Necenties viņam uzspiest savu sajūtu interpretāciju par sen pagājušiem notikumiem.

Vērsis. Kāds var aizvainot tavu patmīlību un tevī radīsies vēlēšanās visu sakrāto izrunāt, kas varētu būt samērā bīstami, jo teiktajā dominēs aizvainotais ego. Emocionāli sakārtosies ātrāk, ja līdzās būs kāds, ar kuru padalīties savā rūgtumā.

Dvīņi. Tāda nemitīga rosīšanās un nespēja sagaidīt dienas pievakari. Dzīvesbiedrs var sagādāt kādu pārsteigumu, kura neordinārajā gaisotnē jums radīsies pilnīgi cits skats uz savu kopā būšanu.

Vēzis. Perfekti izplānotajā dienas scenārijā radīsies izmaiņas un nevienu nevajag par to vainot. Pati dzīve ievieš korekcijas un to arī tā pieņem. Iespējami tālāki izbraucieni vai darīšanas ar lauku radiņiem.

Lauva. Šodien tevi var ievilkt darbībās un apkraut ar darbiem, kurus nav nekādas vēlēšanās veikt. Tomēr ievēro robežas saskarsmē un padomā divreiz, jo vari aizbaidīt vajadzīgos cilvēkus.

Jaunava. Gaidi pārsteigumus ziņu vai cilvēku veidolā no tālienes, kas satricinās tavu mieru. Par laimi, pateicoties tavam praktiskumam un neatlaidībai, izdosies izturēt šīs dienas kņadu.

Svari. Šodien vajag paeksperimentēt ar iztēli un arī naudiņu nepažēlot kādai izklaidei. Ja ģimenes konsīlijs nolēmis risināt jūsu kopīgās nākotnes jautājumus, neizvairies, bet centies būt lakonisks un konkrēts.

Skorpions. Lai ko arī šodien neuzsāksi, pārliecinies par faktu un informācijas pareizību. Steigā vari pieļaut ārkārtīgi būtiskas un grūti labojamas kļūdas. Kompetentas virsvadības trūkums ļaus tev samērā pavirši un kūtri pildīt mājas pienākumus.

Strēlnieks. Vajadzētu nodarboties ar sevis un arī citu izglītošanas jautājumiem. Nekas neliedz tev šodien doties izpētīt tuvākas vai attālākas vietas, un pat pamēģināt kaut ko nebijušu, neizbaudītu un sen sapņotu.

Mežāzis. Prāts būs nodarbināts ar vēlēšanos pārspriest jauno informāciju, tāpēc ieteicams rīkot pēdējo lapu talkas un pie viena pasist klačiņu. Psiholoģiski sagrupēsies ātrāk, ja līdzās būs kāds, ar kuru padalīties estētiskajās baudās.

Ūdensvīrs. Šodien iesi pacietības un izturības skolā, jo nāksies ļoti cieši sadarboties ar kādu cilvēku, kuru uzskati par savu ienaidnieku vai vismaz kaitnieku. Izlocīties nevarēsi, tāpēc noslēp savu indes pudelīti labi dziļi.

Zivs. Ģimenes kuluāros varbūt negaidītas pārmaiņas, kas dos skaidrību šajā jautājumā. Diemžēl mājās var valdīt nospiedoša atmosfēra, tāpēc aiziet, norobežoties, palikt vienatnē, padomāt.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!