Zvaigžņu tulks: Šodien tavu apziņu ietekmēs no…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien tavu apziņu ietekmēs no…

Šodien tavu apziņu ietekmēs no zemapziņas sūtītas īsziņas, kuras vairos pārpratumus. Ko tas nozīmē? Tavos personīgajos centienos dominēs ilūzijas un pašvērtība būs grūti saskatāma. Spēja uzturēt objektīvu notiekošā vērtējumu ies mazumā.

Ķeroties pie savu profesionālo pienākumu pildīšanas, vajadzētu vairāk koncentrēties uz kļūdu un nepilnību atklāšanu, nevis likt parakstus un zīmogus uz sagatavotiem dokumentiem. Krāpšanas un mānīšanās elementi var uzpeldēt kā darba intervijās, tā arī pirkšanas un pārdošanas darījumos.

Mīlestības un pieķeršanās paušanai šodien mainīgi laika apstākļi. Maigums mīlas saspēli vienubrīd pārvērtīs emocionāli piesātinātā tuvībā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Spēja uzturēt objektīvu notiekošā vērtējumu ies mazumā. Savu profesionālo pienākumu pildīšanas, vajadzētu vairāk koncentrēties uz kļūdu un nepilnību atklāšanu, nevis likt parakstus un zīmogus uz sagatavotiem dokumentiem.

Vērsis. Tevi vilinās un visādi centīsies savaņģot galīgi nereālistiskas idejas vai oportūnistiski cilvēki. Domas virpuļos ap šobrīd neiespējamām lietām vai nesasniedzamiem cilvēkiem. Domas materializēsies tālākā nākotnē.

Dvīņi. Šodien izbaudīsi dienas palēnināto ritmu, nesteidzoties nodosies patīkamai un meditatīvai noskaņai. Izdosies tās aktivitātes, kurās nebūs vajadzīga piespiešanās. Ja darbojies mākslas sfērā, ļauj zemapziņai tevi vadīt un kaut kas labs var dzimt.

Vēzis. Priecāsies un svinēsi faktu, ka varēja būt arī sliktāk, bet nebija. Kopumā tavs pasaules uzskats kombinācijā ar apstākļu sakritību radīs harmonisku pašsajūtu. Galīgi nebēdāsi par garām palaisto iespēju, jo jutīsi, ka būs vēl labākas.

Lauva. Uznāks nepārvarama vēlme apmierināt savu neparasto romantisko sakaru apetīti. Šodien alternatīvās attiecības nāks tev par labu tavai psihoemocionālajai veselībai. Vari uzšķilt arī pa kādai dzirkstij radošās iztēles jomā.

Jaunava. Personīgo attiecību smalkās nokrāsas un nianses var būt kā mīkla un kā mistērija. Robežas starp realitāti un sapni būs saplūdušas. Necenties izdibināt vadības vai darba kolēģu viedokli par sevi, arī šeit realitāte un iztēle nebūs nošķiramas.

Svari. Ar personīgo iniciatīvu vajadzētu piebremzēt un arī atturēties no derībām ar pārāk aktīviem un uzstājīgiem preciniekiem. Šodien iespējama tāda iešana pa apli, neko īpašu nesadarot, bet drīzāk imitējot procesu.

Skorpions. Nu galīgi negribēsies strādāt. Laikam vajadzēs izlikties un tev šī spēle diezgan prasmīgi padosies. Var gadīties, ka pieķer sajūta par strupceļu vai melnajiem caurumiem, bet tas tā profilaksei un īslaicīgi.

Strēlnieks. Tikai dzīvē praktiski demonstrējot reālo uzticību un pieķeršanos, varēsi sagaidīt no cilvēkiem vēlamo atbildi vai reakciju. Vilšanas un mānīšanās elementi var uzpeldēt kā darba, tā arī personiskajās attiecībās.

Mežāzis. Tava iedzimtā kritiķa nervs un ērgļa acs uz visādu misēkļu ievērošanu šodien lieti noderēs. Spēsi pēdējā brīdī apturēt kāda procesa vai projekta palaišanu, kas novērsīs lielus zaudējumus nākotnē.

Ūdensvīrs. Neatliekamos darbus jāizdara, neskatoties uz nelabvēlīgiem apstākļiem. Savas nesenās radošās idejas un to augļus derētu tā skaisti iepakot un pasniegt vajadzīgajiem cilvēkiem apskatei.

Zivs. Ļauj savām domām un iztēlei brīvu lidojumu, neierobežo sevi šajā karaliskajā izpriecā. Tomēr iztēles spēli vajadzētu norobežot no dzīves realitātes. Darbā samierinies ar faktu, ka tālāk par runāšanu netiksi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru