Zvaigžņu tulks: Šodien strikti uzmani savas…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks:  Šodien strikti uzmani savas…

Šodien strikti uzmani savas pašapziņas izpausmes. Var nākt gaismā informācija par naudas resursu piesavināšanos, elegantu citu sasniegumu nozagšanu vai līdzīgi jautājumi. Virtuālā un arī materiālā realitātē var maldināt uztveres spējas un mudināt uz nelietderīgu spēku vai līdzekļu patēriņu.

Nostalģija un sevis pažēlošanas uzplūdi arī varētu būt saistīti ar saules un siltuma deficītu tavā dzīvē. Vari to kompensēt kādā omulīgā pirts rituālā vai aromātisko eļļu masāžas seansā.

Ja esi apskāvienu un mistiskā romantisma piekritējs, vari nodoties nebeidzamām privātām sarunām.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien tevī vairāk pacilātības, varbūt no apziņas, ka pavasaris tikai pāris nedēļu braucienā. Uzturi pozitīvu attieksmi un meklē jaunas ierosmes mazās un ikdienišķās lietās, kuras ir visapkārt, tikai spēj tās ieraudzīt.

Vērsis. Ja vēlies nodemonstrēt savu rakstura stingrību un nepiekāpību, izvēlies tam citu dienu. Drīzāk izvēlies romantiski pavedinošo taktiku un visiem no tā kļūs interesantāk, īpaši jau tev pašam.

Dvīņi. Pavadi šo dienu sīkumainos un uzmanību paģērošos darbos, jo koncentrēšanās spējas tevi šodien nepievils. Ja izvēlēsies darboties vienatnē un nebūs neviena ar ko parunāt, vakarpusē var piemeklēt sevis žēlošanas lēkme.

Vēzis. Savus dārgos noslēpumus neatklāj pirms pienācis tam vispiemērotākais brīdis. Tie ir tavi slepenie ieroči, kurus nebūt nav jāizrāda visai pasaulei. Vēl gatavojies jauniem pārsteigumiem un ziņām no tālienes.

Lauva. Tavas domas un jūtas ir uztvērušas izklaidējošos un nenopietnos radioviļņus. Beidzot! Neiznieko šo dievišķi atslābinošo brīdi, bet šajā jomā paveic svarīgāko – to, kam ilgi cieties.

Jaunava. Šodien sajutīsies emocionāli pacilāts un ar sajūtu, ka tur tālumā tiešām ir gaisma. Šīs sajūtas paplašinās tavus apvāršņus un izgaismos perspektīvas. Fortūnas uzmanība vērsta tavā virzienā.

Svari. Necīnies ar nezināmo pasauli un izrādi interesi par citām sfērām un tev svešām mācībām. Nemiera lādiņu vari virzīt lielos un fiziski smagos darbos nevis untumainos izvirdumos.

Skorpions. Šodien strikti uzmani savas pašapziņas izpausmes. Var nākt gaismā informācija par naudas resursu piesavināšanos, elegantu citu sasniegumu nozagšanu vai līdzīgi jautājumi.

Strēlnieks. Ja esi apskāvienu un mistiskā romantisma piekritējs, vari nodoties nebeidzamām privātām sarunām par neko. Ja tevī vairāk pragmatisma, nenoslinko, bet aizej uz kino un noskaties kādu no jaunākajām filmām.

Mežāzis. Nostalģija un sevis pažēlošanas uzplūdi arī varētu būt saistīti ar saules un siltuma deficītu tavā dzīvē. Vari to kompensēt kādā omulīgā pirts rituālā vai aromātisko eļļu masāžas seansā.

Ūdensvīrs. Šodien tava enerģija būs virzīta uz tālēm grūti aptveramām un sasniedzamām. Bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem uz visiem un notiekošo vari raudzīties no ego augstumiem Virzi savus spēkus uz elementāru produktīvu darbu.

Zivs. Kosmiskā labvēlība šodien izgaismos tavu darba un profesionālo sasniegumu sfēru. Rokas vien niezēs ātrāk un sparīgāk visu apdarīt. Šāds spars un steiga var nebūt pa prātam kādam no taviem darba partneriem, tāpēc trenē savaldību.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru