Zvaigžņu tulks: šodien smalko enerģiju pasaulē notiekošais…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: šodien smalko enerģiju pasaulē notiekošais…

Šodien smalko enerģiju pasaulē notiekošais iesaka izvairīties no iesaistīšanās aktīvā komunikācijā, jo visas domu strāvas un emociju virpuļus, kurus raidīs apkārtējie cilvēki, uztversi ar sakāpinātu jūtīgumu.

Dienišķās iztikas pelnīšanas rituālā gan vajadzētu koncentrēties uz to jautājumu risināšanu, kurus ilgāk nevar atlikt. Izmanto šo iespēju un pabeidz uzkārušos jautājumus un iestrēgušos darbus.

Simpātijas un tikko uzziedējušās romantiskās savienības zels un plauks, jo ļoti smalki un niansēti spēsiet noskaņoties uz otra frekvences.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien tev izdosies atstāt kārtīga un uzmanīga cilvēka iespaidu, ja neslēpsi savas jūtas un tieši demonstrēsi savu attieksmi pret notiekošo. Nebaidies atklāti un no sirds atbalstīt kādu, kuram citi pagriezuši muguru.

Vērsis. Tev šodien izdosies parādīt savas simpātijas, jo ļoti smalki un niansēti uztversi otra raidītos signālus. Vari spert platu soli pretim savas dzīves jaunam etapam. Tam nepieciešama tikai pareiza noskaņošanās un ticība izcilam gala rezultātam.

Dvīņi. Ja iegūsi apskaidrību par vissvarīgākajām savas dzīves dominantēm, pārējais vairs nešķitīs raižu un baiļu vērts. Var uzlaboties saskarsme vai novilktas sarkanās līnijas ar cilvēkiem, ar kuriem dali vienu darba vai sadzīves telpu.

Vēzis. Degsme, aizsvilšanās un kaisle ir tava šodienas degviela. Vēl tikai pievieno pašpārliecību un visi “iestāvējušies” jautājumi un situācijas risināsies zibenīgi un, galvenais, konstruktīvi.

Lauva. Ja sajutīsies ievainojams vai aizvainojams, nemeklē situācijas, kuras to provocē. Tev šodien ieteicams pievērst uzmanību sava ķermeņa un gara veselības uzlabošanai.

Jaunava. Atceries, ka radoši var risināt jautājumus un kārtot lietas ne tikai darbā, bet arī mājās un sadzīvē. Šodien tev piemītošais mākslinieka un skaistā baudītāja gars noderēs, lai ieraudzītu mākoņa zelta maliņu.

Svari. Nebaidies apliecināt un pierādīt, ka tev pienākas visaugstākais novērtējums, labāks atalgojums un nedalīta mīlestība. Ja reiz būsi paudis savas vēlmes, turies pie tām un neatkāpies no savas apņēmības.

Skorpions. Apkārtējo saforsētās emocijas tev izdosies izkliedēt ar veselīgu humoru un nedaudz ironisku skatījumu uz notiekošo. Šodien nerēķinies ar kolektīva vai ģimenes spēku, tev labāk padosies individuāla pašizpausme.

Strēlnieks. Šodien tev ieteicams nodarboties ar elektriskajām un elektroniskajām ierīcēm, aparātiem un visu, kas ar tiem saistīts. Vari arī patērēties šajā jomā. Jo lielākus ieguldījumus veiksi, jo būtiskāk izmainīsi savu darba rutīnu.

Mežāzis. Visums būs ļoti dāsns attiecībā uz labumiem – sabiedrības atzinību un priekšnieku novērtējumu ieskaitot. Jo brīvākas būs tavas domas un rīcība, jo lielākus aplausus saņemsi no apkārtējiem.

Ūdensvīrs. Nebaidies par profesionālo partneri izvēlieties cilvēku, kurs ir talantīgāks un veiksmīgāks par tevi. Šāda savienība ir jāveicina visiem spēkiem, jo kopā pavērsies neticamas iespējas un arī finansiālas veiksmes.

Zivs. Parādi savas neordinārās un citiem nezināmās šķautnes. Ja kādam nepatīk, tā nav tava problēma. Atveries visam aizraujošajam un jaunajam un aizmirsti par savu svarīgumu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!