Zvaigžņu tulks: Šodien pavērsi optimisma lādes vāku…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien pavērsi optimisma lādes vāku…

Šodien pavērsi optimisma lādes vāku un varēsi sabērt pilnas kabatas. Apsvērsi savu dzīvi no prieku radošiem un prieku izsūcošiem darbības aspektiem.

Darbā būsi mentāli noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana, izpēte, salīdzināšana. Vari atalgot savus padotos vai kompanjonus par labi padarītu darbu.

Personīgajās attiecības šodien jānodarbojas ar remonta darbiem un jālikvidē caurumi un sūces, pa kuriem no jums aizplūst mīlestības prieks. Veic uzlabojumus, lai jums ir vairāk laika, kad baudīt dzīvi.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien pavērsies optimisma lādes vāks un varēsi sabērt pilnas kabatas. Apsvērsi savu dzīvi no prieku radošiem un prieku izsūcošiem darbības aspektiem. Kāds ir pārdomu sausais atlikums?

Vērsis. Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Dvīņi. Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un patvēruma sajūta, ko sniedz ģimene un mājas, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt ko skaistu mājai vai savai garderobei.

Vēzis. Esi dāsns gan attiecībās pret sevi, gan saviem padotajiem. Nomet emociju saslapināto halātiņu un uzcērt kaut ko ekstravaganti elektro toņos. Neviltots pārsteiguma prieks sagaida visus iesaistītos.

Lauva. Personīgajās attiecības šodien jānodarbojas ar remonta darbiem un jālikvidē caurumi un sūces, pa kuriem no jums aizplūst mīlestības prieks. Veic uzlabojumus, lai jums ir vairāk laika, kad baudīt dzīvi.

Jaunava. Ja esi apveltīts ar talantiem mākslās, šodien var rasties lielā izdevība būt ievērotam un atzītam. Neesi pārāk kritisks pret saviem sasniegumiem un rotājies ar optimisma un dzīvesprieka pērlēm.

Svari. Darbā būsi mentāli noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana, izpēte, salīdzināšana. Priekšnieku labvēlība var izrādīties tikai manevrs tavas uzmanības novēršanai. Tomēr pats vari atalgot savus padotos vai kompanjonus par labi padarītu darbu.

Skorpions. Šodien sapucējies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus. Neļauj mirkļa uzvaras gavilēm pārņemt tavu būtību.

Strēlnieks. Saprašanos ar darba partneriem veicinās neformāla atmosfēra. Pārliecināsi ar savām ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Mežāzis. Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labu noskaņojumu rosinošai. Tevi ļoti iespaidos kāda tikšanās kā arī šodien saņemtās ziņas.

Ūdensvīrs. Pat ja apzinies, ka sastaptās iespējas ir vienreizējas un unikālas un rīt jau atgriezīsies ierastās sliedēs, šodien nepalaid garām ne vienu no šīm iespējām.

Zivs. Šodien nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma materiālā izpausmē. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgas un augstāko vērtību, kas sniegs tev gandarījuma un piepildījuma sajūtu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru