Zvaigžņu tulks: Šodien pareizticīgo Ziemassvētki, tāpēc…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien pareizticīgo Ziemassvētki, tāpēc…

Šodien pareizticīgo Ziemassvētki, tāpēc respektē un apsveic tos cilvēkus, kuri svētī šo dienu!

Izsveroša attieksme pret pasaulē notiekošo šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Vēlme beidzot dzīvē īstenot lielās izmaiņas ir sasniegusi pēdējās pieturzīmes stadiju, un vienīgais ieteikums – ir ieklausīties savā sirdī un pieslēgt veselo saprātu.

Profesionālajā jomā ir iespējami jauni uzsākumi. Tu vari pieņemt lēmumu ne tikai nomainīt darba vidi, bet pat profesiju. Darba vidē ir svarīgi reālistiski novērtēt savas zināšanas un samērot tās ar piedāvātajām iespējām.

Partnerattiecībās sirds balss un intuīcija šodien klusēs. Uzkarsušais prāts var risināt visādas emociju krustvārdu mīklas, kur galvenais ir process, nevis atbildes.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu kompanjonu viedoklī par aktuālo jautājumu. Jauniegūtās pārliecības tevi veidos par pavisam citu cilvēku.

Vērsis. Šodien pievērs uzmanību jaunu darbības veidu uzsākšanai vai esošo nodarbju un projektu norises rediģēšanai. Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā.

Dvīņi. Vari veltīt dienu savu personisko jautājumu un problēmu risināšanai, bet pārliecinies, lai būtu sasniedzams bosiem un priekšniekiem. Priekšnieku gals pret tevi būs labvēlīgi noskaņots un iepriecinās ar kādu pozitīvu vēsti.

Vēzis. Šodien uz tevi varēs paļauties, arī pats uz sevi vari droši paļauties. Netērē laiku, skaidrojoties ar viena līmeņa darbabiedriem, bet stūrē taisnā ceļā pie priekšnieka. Pat ja priekšnieks neatbalstīs visas tavas iniciatīvas, tad novērtēs tavu apciemojumu.

Lauva. Ja esi uzsācis kādu darbību vairāk nevarēsi apstāties. Notici sev un saviem cīņu biedriem līdz galam un vairs necilā šo jautājumu. Tev ir visas kvalitātes, lai dotos tālāk.

Jaunava. Vēlme beidzot dzīvē īstenot lielās izmaiņas ir sasniegusi baltkvēli. Vari pieņemt lēmumu mainīt darbu, iespējams, mainīsi pat profesionālo vidi. Tavā entuziasmā ir liels spēks, kas jāizmanto.

Svari. Ja tevi ir pārņēmis slinkums un pasivitāte, jutīsies nekomfortabli apkārt notiekošajā skrējienā. Šodien vispiemērotākā nodarbe būtu padarītā apkopošana, secinājumu rakstīšana, ieguvumu un zaudējumu analīzes veikšana.

Skorpions. Partnerattiecībās sirds balss un intuīcija šodien klusēs. Uzkarsušais prāts var risināt visādas domu krustvārdu mīklas, kur galvenais ir process, nevis atbildes. Atbildes atnāks, kad viss pieklusīs un norims.

Strēlnieks. Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties, nav reālas, tās ir tikai tavā galvā. Tāpēc dodies izvēdināt savu prātu, vislabāk to izdarīt ar kādas fiziskās aktivitātes palīdzību.

Mežāzis. Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves jomās, kuras jau sen vajadzēja parevidēt. Palaid vaļā sev pierastos aizspriedumus un pievērsies jaunām domas formām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz jaunā ceļa.

Ūdensvīrs. Tavu sirdi būs iekarojušas kādas attiecības, tāpēc būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Nepacietībā gribēsi pēc iespējas ātrāk nonākt nākamajā attiecību līmenī.

Zivs. Šodien kāds iepriekš galīgi neievērots cilvēks var kļūt par tava ceļa izgaismotāju. Nesteidzini notiekošo un nezīlē nākotni. Sāc ar svarīgākā izrunāšanu un savstarpēju atvainošanos.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!