Zvaigžņu tulks: Šodien kosmiskās enerģijas, pirmkārt, iespaidos…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien kosmiskās enerģijas, pirmkārt, iespaidos…

Šodien kosmiskās enerģijas, pirmkārt, iespaidos tavu psihi. Un tad jau tam maisam gals būs vaļā un pavilks līdzi visas citas sfēras. Tātad garastāvokļa maiņas ļoti plašā amplitūdā mētās tevi te augšā, te lejā. Svarīgi ir nekrist “ko nu man darīt” lēkmēs. Vienīgais pareizais virziens ir taisni uz priekšu un pēc saraksta vai reglamenta.

Darba vidē visa rosība notiks ap pieļauto kļūdu analīzi un vainīgo meklēšanu. Procesi būs samērā neauglīgi un šodienai no tā vieglāk nekļūs.

Mīlas frontē varēs vērot ainas ar greizsirdības un agresijas elementiem. Atklāta izrunāšanās un kritikas uztveršana palīdzēs atgūt mieru un harmoniju.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien visa skaidrošanās notiks dēļ greizsirdības. Tas var skart personīgās attiecības, bet tikpat labi var attiekties uz situāciju darbā. Tukšās runās un bezjēdzīgās debatēs tiks iztērēta diena. Ja laiks tev ir vērtība, izvairies no bezmērķīgām diskusijām.

Vērsis. Šodien domā, saki un dari tā, lai izvairītos no nelabojamām kļūdām darbā vai personiskajās attiecībās. Komunikācija ar padotajiem vai līdzstrādniekiem būs traucēta un vajadzēs lielu piepūli, lai viens otru sadzirdētu un saprastu.

Dvīņi. Šai otrdienai vajadzētu iet ar līkumu vai uzreiz pārlēkt uz trešdienu, diemžēl tas nav iespējams. Tāpēc bīsties krāpšanas un viltus solījumus. Neskatoties uz milzīgu vilinājumu, neatļaujies krāpšanos naudas lietās.

Vēzis. Šodien tava rīcība un lēmumi būs drosmīgi, bet inteliģence un labās manieres palīdzēs notušēt asos stūrus. Netradicionāls problēmu risinājumu meklējums būs īstais, lai arī citi domās savādāk.

Lauva. Komercijā un biznesā izvairies no riska. Pokeru un acīti arī šodien labāk nespēlēt. Tev nopietni jāpierāda savs statuss un tā stabilitāte, bet ieguldītā enerģija var neattaisnot rezultātu.

Jaunava. Šodien centies neapmeklēt lielus publiskus pasākumus un neuzturies pārpildītās telpās. Vislabāk nododies biroja darbam saskaņā ar plānu vai grafiku. Tā būs mazāk problēmu.

Svari. Šodien emocijas valdīs pār tavu veselo saprātu. Izvairies no burvestībām, ļaunām acīm un ausīm kā arī citām smalko enerģiju praksēm, jo tavs psihoemocionālais fons šodien ir pa galam nestabils.

Skorpions. Labvēlīgs laiks, lai nokārtotu lietas vai dokumentus valsts iestādēs un dažādās institūcijās. Tevi var pārņemt kāda ideja, kura nebūs ienesīga, bet tā nedos tev mieru, kamēr pats par to nepārliecināsies.

Strēlnieks. Īslaicīgi šķēršļi bremzēs tavu rosību visās jomās. Šaubas, kreņķis un pārliecības deficīts turēs tevi savos apskāvienos visas dienas garumā, vakarā jau mazliet atlaidīs un tad varēsi ķerties pie darbiem.

Mežāzis. Darba vidē visa rosība notiks ap pieļauto kļūdu analīzi un vainīgo meklēšanu. Mīlas frontē varēs vērot ainas ar greizsirdības un agresijas elementiem. Atklāta izrunāšanās un kritikas uztveršana palīdzēs atgūt mieru un harmoniju.

Ūdensvīrs. Labi sagatavotie plāni un rūpīgi izplānotās darījumu tikšanās solās dot labus rezultātus un finansiālu veiksmi. Ja pret darba lietām attieksies pavirši un uz ātru roku, cietīs tava reputācija.

Zivs. Rosīga darba diena, īpaši, ja esi nodarbināts būvniecībā, tirdzniecībā un transporta jomā. Šodien satiktais cilvēks kļūs par tavu skolotāju vai pavadoni uz ievērojamu laika periodu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!