Zvaigžņu tulks: Šodien jau varētu sākt domāt…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien jau varētu sākt domāt…

Šodien jau varētu sākt domāt par gaidāmajām brīvdienām, bet pirms tam nāksies pārdomāt finansiālo situāciju, kas negaidītu sakritību rezultātā var sagriezties kājām gaisā. Bet iepriecinošais šajā situācijā ir fakts, ka izcili daudz izdosies paveikt un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Darba lietās svarīgi ievērot subordinācijas etiķeti un, dodoties ceļā, jārespektē drošības normas un satiksmes noteikumi.

Personīgajā dzīvē tevi ne reizi vien uzrunās zemapziņas balss, mudinot dzīvot plašu sirdi un skatoties pāri visiem morāles rāmjiem.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien tev nāksies personīgi iesaistīties savu bērnu un radinieku notikumos. Mēģini būt saprotošs un draudzīgs un nemoralizē. Darbā izcili daudz izdosies paveikt un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Vērsis. Iepauzē, pirms dari citiem zināmus kādus jaunumus, kas skar tavu personīgo dzīvi un karjeru. Jaunumi var nebūt dzīvotspējīgi. Šodien neslāpē savas ambīcijas, tās tev piedos spēku un arī vērtību citu acīs.

Dvīņi. Šodien tavai neatkarīgajai dabai ārkārtīgi atbilstošs ieteikums – neklausies citu viedokļos un spriedelēšanā, dari, kā pats uzskati un tas arī būs vispareizāk. Izvairies no riskantiem sporta veidiem, lai nesatraumētos.

Vēzis. Šodien esi piesardzīgs jebkurā situācijā – darbā, sabiedrībā, uz ielas. Jebkura saskarsme ar cilvēkiem tevī var izraisīt divējādas sajūtas cerības un vilšanos. Neuzķeries uz piedāvājumiem, kuros slēptas tukšās lozes.

Lauva. Tavas dēkas šodien vai nu vainagosies ar uzvarām vai ar sakāvēm un vilšanos. Visi sasniegumi būs lielas psihoemocionālās spriedzes pavadīti, bet tev varētu arī patikt šis īslaicīgais dzīves haoss.

Jaunava. Visi tevī saskatīs uzticamības un lielo iespēju iemiesojumu. Galvenais, lai tu pats atbilstoši justos. Šodien ir iespējas izveidot radošas attiecības kā arī paspīdēt mākslu sfērā.

Svari. Šodien vienas necerētas un neplānotas lietas novedīs pie citām tādām pašām. Tās var būt ar pozitīvu ievirzi kā pārsteigums un prieks, kas ģenerēs vēl lielāku prieku vai arī izdevumi, kas var novest pie lielākiem zaudējumiem.

Skorpions. Šodien tevi gaida ražīga darba diena. Nesaplāno izklaidi ar domu, ka nedaudz saīsināsi darba stundas. Nesanāks. Izdosies paveikt gandrīz neiespējamo un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Strēlnieks. Būsi spēcīgu vilinājumu un kārdinājumu varā. Ja būsi nospraudis virzienu, tad gandrīz nekas nevarēs tevi novirzīt no ieņemtā kursa. Domas buksēs un emociju kontrole var būt bremzēta, tāpēc neļaujies piektdienas vakara uzdzīvei.

Mežāzis. Šodien tev paveras plašs iespēju lauks, bet sakāpināto emociju iespaidā būs sarežģīti izvēlēties vienu virzienu un tā no sirds un pamatīgi “rukāt”. Izvēlētajā darbības sfērā nekautrējies iznesties un apburt visus iesaistītos.

Ūdensvīrs. Aizsvilšanās un nevaldāmu dusmu izpausmes šodien tev nenāks par labu. Sargā savu privāto telpu un neielaid tajā nelūgtus viesus. Nošķir romantiskās attiecības no profesionālajām.

Zivs. Neskatoties uz pilnīgu ziedošanos darbam, vari saņemt vadības kritiku. Tavi konkurenti spēlēs netīru spēli, bet pacenties tajā neiesaistīties. Pēc tik saspringtas dienas diez vai paliks spēks kādām romantiskām izklaidēm.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru