Zvaigžņu tulks: Šodien derētu sev lieku reizi…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien derētu sev lieku reizi…

Šodien derētu sev lieku reizi atgādināt, ka pārsteigumi nav tikai brīnumi un laimīgi atgadījumi. Pārsteigumus ir grūti iepriekš paredzēt. Tie var iekrist kā lapsene saldējuma šķīvī, un ne vienmēr tas ir patīkami. Tātad šodien tiksi pārsteigts, bet kad un kur – nav zināms.

Darbā un biznesā nevajadzētu dusēt uz veco zināšanu lauriem, bet gan mācīties, pētīt un izzināt to sfēru, kurā esi nodarbināts. Pamatīgāka rezultāta vārdā atsakies no tūlītējiem labumiem un atjautīgi cīnies ar šķēršļiem savā ceļā.

Šodien var būt tendence kaut ko slēpt no sava mīļotā, nedaudz mānīties un slēpties. Kaislību gan būs pagrūti notēlot.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Pārspīlētai aktivitātei nav vietas ne darba, ne mājas apstākļos. Personīgajās attiecībās neuzvedies tā, lai partnerim dotu iemeslu greizsirdībai vai aizvainojumam.

Vērsis. Tev šodien piedāvās pamēģināt spēkus kādā jaunā sfērā vai projektā, bet, lai arī cik neatvairāms šis piedāvājums tev nešķistu, nepiekrīti tam, ko galīgi nesaproti. Ja ideja tevī nenovibrē, netērē laiku tās izpētei.

Dvīņi. Darbā vari piedzīvot vienu otru sarūgtinājumu. Biznesa darījumiem un pirkumiem paaugstini piesardzības kritērijus, lai nepieļautu apzinātu vai nejaušu šmaukšanos. Visādi citādi jauka vasaras vidus lietainā dieniņa!

Vēzis. Personiskajās attiecībās šodien iespējams demonstrēt īpašu pieķeršanos, pat ziedojoties otra labā. Bet no jauna iepazītajiem cilvēkiem gan nevajadzētu uzticēties, jo jūsu attiecības nebūs ilgstošas.

Lauva. Pārlieku lielais enerģijas pieplūdums šodien var izpausties arī nedaudz neadekvātā veidā – kā konflikti kolēģu un draugu lokā. Šodien esi vairāk klausītājs nekā runātājs.

Jaunava. Fantastiska diena, lai nodotos savas personiskās dzīves analīzei. Emocionalitāte un kaisle, kuru ieliksi savās darbībās, pārplūdušās upes padarīs viegli pārvaramas un visas ūdenstilpnes pārpeldamas.

Svari. Profesionālajā darbībā izvairies no komandējumiem, jaunu kontaktu dibināšanas. Arī jaunus romantiskos uzsākumus vajadzētu piebremzēt, lai neiekultos attiecību sastrēgumos vai dzīves ceļu remontdarbos.

Skorpions. Lai izvairītos no lapsenēm saldējumā, esi uzmanīgs ar pirkumiem un dokumentiem. Tomēr tavas personības intensitāte un dzēlīgā sarunu vešanas maniere neatstās vienaldzīgus par ļoti robustus un nepiekāpīgus personāžus.

Strēlnieks. Ja tev ir darīšanas ar lielām naudām un arī baudām, atliec tās uz citu dienu, jo nespēja rast sāta sajūtu, radīs pārlieku lielu stresu, kas atstās iespaidu uz veselību.

Mežāzis. Šodien bez piepūles nekas rokās nedosies. Tev vajadzēs būt drosmīgam un pārliecinātam par darāmo. Ja pārāk uzkarsīsi, vari iesaistīties konfliktos ar visiem, kuri trāpīsies uz tavas takas.

Ūdensvīrs. Var nākties saņemt ne pārāk glaimojošu informāciju par taviem darījumu partneriem. Kā rīkosies, būs atkarīgs no taviem dzīves un darba ētikas kritērijiem. Tiks pārbaudīta tava konsekvence.

Zivs. Šodien nedrīksti noslēgties sevī pie pirmās neveiklās situācijas vai neiepriecinošajiem jaunumiem. Uzradušos saspīlējumu attiecībās ar partneriem vai draugiem var kliedēt sarunājoties, nevis klusējot.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!