Zvaigžņu tulks: Šodien debesu ķermeņu saspēle provocēs…

1 komentārs
Zvaigžņu tulks: Šodien debesu ķermeņu saspēle provocēs…

Šodien debesu ķermeņu saspēle provocēs strauju garastāvokļa maiņu, tāpēc saskarsme ar apkārtējiem cilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos. Dienas virpulī vajadzēs apstāties kaut uz brīdi, lai pamanītu detaļas un sīkumus.

Kas attiecas uz profesionālo darbības jomu, tad vajadzētu atturēties no svarīgu un būtisku lēmumu pieņemšanas, pastāv varbūtība, ka tie būs kļūdaini. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi veikti visi priekšdarbi.

Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskas “tinderošanas” vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Vērsis. Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Dvīņi. Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Vēzis. Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Lauva. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam nepastāvīgā noskaņojuma dēļ. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskas “tinderošanas” vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Jaunava. Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Svari. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi “spīdēs” vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Skorpions. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

Strēlnieks. Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Mežāzis. Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Ūdensvīrs. Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Zivs. Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!