Zvaigžņu tulks: Šodien cīnīsies ar absolūtu atbildības…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien cīnīsies ar absolūtu atbildības…

Šodien cīnīsies ar absolūtu atbildības un punktualitātes trūkumu. Izvairies no pārliekas pašpārliecības demonstrēšanas. Vēl jo vairāk – nedrīksti būt egoists un augstprātis.

Darbā var parādīties daudzsološas iespējas, bet novājinātās atbildības sajūtas dēļ palaidīsi darbiņus pašplūsmā. Paļaujies uz veco un zinošo kolēģu rāmumu, tad jums visiem klāsies labāk.

Sirdslietām nepietiks laika, ja nu vienīgi pašā vakara pusē, kad norims skrējiens un varēsi izsvērt un izanalizēt pa dienu sastrādāto. Kā jau piektdienā klājas, dodoties dzīvē, iesmaržojies un pucē kurpes.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien cīnīsies ar absolūtu atbildības un punktualitātes trūkumu. Izvairies no pārliekas pašpārliecības demonstrēšanas situācijās, kur briest biznesa vai sadzīviskie strīdi.

Vērsis. Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Bīsties būt egoists un augstprātis situācijās, kur nopelni pienākas visam kolektīvam.

Dvīņi. Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ palaidīsi darbiņus pašplūsmā. Pirms sāc brūķēt muti, padomā par sekām.

Vēzis. Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi projekti vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Lauva. Tev paveiksies, ja mēģināsi šodien notiekošajam pievērsties ar lielāku smalkjūtības un iekšējās inteliģences devu. Ja ap tevi valdošā atmosfēra kļūst elektrizēta, lūkojies pēc kāda strāvas novadītāja.

Jaunava. Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā, kam to visu gribi pierādīt. Šovs var izrādīties nelaikā un nevietā un skatītāji tikai nejauši garām gājēji.

Svari. Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds nenomaksāts parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi relaksētu vakaru pie vīna glāzes.

Skorpions. Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās debatēs tiks aizskartas tavas nelokāmās pārliecības, parādīsi visus savus indes dzeloņus.

Strēlnieks. Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas novājinātā uzmanība var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj utopiskām idejām tevi vilināt un turies pie šā brīža realitātes kā pie glābšanas plosta.

Mežāzis. Pašapziņas līmenis būs pārsniedzis pieļaujamās normas, tāpēc aizliegsi kādam erudītākam cilvēkam uzņemties kontroli. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti, pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst jau no bērna kājas.

Ūdensvīrs. Sirdslietām nepietiks laika, ja nu vienīgi pašā vakara pusē, kad norims skrējiens un varēsi izsvērt un izanalizēt pa dienu sastrādāto. Kā jau piektdienā klājas, dodoties dzīvē, iesmaržojies un pucē kurpes.

Zivs. Nu pārlieku jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas palīdzības.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!