Zvaigžņu tulks: Šodien cilvēki būs neizprotami un…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien cilvēki būs neizprotami un…

Šodien cilvēki būs neizprotami un apkārt notiekošais lielākoties nepieņemams. Draugu un tuvinieku rīcības motīvi tevi pārsteigs. Ja vēlies šajā brīvdienā atgūt spēkus un nomierināt prātu, atrodi smalkus paņēmienus kā aizlaisties no svārstīgo noskaņojumu atmosfēras.

Attiecību līkločos divdomīgā situācijā vari nonākt dēļ vēlmes savaldzināt kādu darbabiedru vai pat priekšnieku/ci. Vispārsteidzošākais būs, ka simpātiju objekts nebūt nebūs samulsis, bet priecīgi atbildēs ar to pašu. Lūk, tev pārsteigumu pilnā pasaule.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Draugu un tuvinieku rīcības motīvi tevi pārsteigs. Ja vēlies šajā brīvdienā atgūt spēkus un nomierināt prātu, atrodi smalkus paņēmienus kā aizlaisties no svārstīgo noskaņojumu atmosfēras.

Vērsis. Patīkamās vēstis, kuras saņems kāds no tuviniekiem, tevi saviļņos ne mazāk par pašu gaviļnieku. Tad nu mazās svinības var izvērsties platā, garā vakarā, kur beigās visi viļņosies tiešā nozīmē. Prātīgi pa ceļam uz mājām, neuzrunā un neielaidies sarunās ar svešiniekiem.

Dvīņi. Kutelīgā situācijā vari nonākt dēļ savas plašās sirds un vēlmes savaldzināt savu darba kolēģi. Vispārsteidzošākais būs, ka simpātiju objekts nebūt nebūs samulsis, bet priecīgi atbildēs ar to pašu. Ko nu darīsiet?

Vēzis. Apstākļi vai profesionālās intereses var tevi satuvināt ar kādu cilvēku, kuru līdz šim labāk redzēji ejam, nekā nākam. Nāksies atzīt, ka mēs visi maināmies un šo pārmaiņu rezultātā varam kļūt saderīgāki un pieņemošāki.

Lauva. Pozitīvi satraucoša diena, kurā vari noraut lielo vinnestu, tikt apdāvināts vai citāti iepriecināt sevi ar kādas kaislīgas vēlmes materializēšanos. Tava atvērtā un plašā sirds apdāvinās arī tos, kuri gadīsies pa ceļam.

Jaunava. Šodien nav tas labvēlīgākais laiks, lai dotos pie friziera, masiera, kosmetologa. Paliksi neapmierināts ar procedūru, jutīsies apkrāpts un velti iztērējies. Arī paša izvēlētie pirkumi nespēs radīt vajadzīgo gandarījuma sajūtu. Labāk ievies kārtību un pārskati esošo garderobi.

Svari. Padomā kā izklaidēt pēkšņi uzradušos viesus tavā mājā. Neuzņemies vienīgā labsajūtu radītāja lomu. Iesaisti visus gan maltītes gatavošanā, gan izklaides sadaļā. Kopīgās darbošanās laikā var atklāties patiesie apciemojuma mērķi.

Skorpions. Gribēsi izpalīdzēt kādam draugam viņa radošajā krīzē. Padomā riktīgi pirms apsolies, jo tā kļūs par tavu atbildību un aizņems visu brīvdienu. Saprātīga distancēšana abiem nāks par labu.

Strēlnieks. Vainas apziņas mocīts, par atļaušanos vairāk nekā paredz tavs aizņemta cilvēka statuss, šodien luncināsies ap savu dzīvesbiedru un pakļausies jebkurām viņa prasībām.

Mežāzis. Šodien kāds draugs vai paziņa var piedāvāt ļoti vilinošu ideju, kā nopelnīt smuku naudiņu kādai slēpošanas tūrei vai citam izklaides braucienam. Nedomājot vari piekrist šai avantūrai, pret kuru pagalam noraidoši izturēsies tavi mājinieki.

Ūdensvīrs. Pavadīsi šo dienu dziļās pārdomās par to, kā uzzīmēt ceļa karti savai turpmākajai dzīvei. Izkristalizēsies viena atziņa, ka pastāv radikālas atšķirības tajā, kas jau tev ir un tajā, ko tu vēlētos. No kaut kā būs jāatsakās.

Zivs. Šodien demonstrētā smalkjūtība kādā divdomīgā situācijā, būs labs paraugs visiem notiekošajā šovā iesaistītajiem dalībniekiem. Arī no neizprotamiem un galīgi nepieņemamiem notikumiem var atrastu elegantu un cilvēka cienīgu izeju.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru