Zvaigžņu tulks: Šodien aktivizēsies tendence atbrīvot enerģiju…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Šodien aktivizēsies tendence atbrīvot enerģiju…

Šodien aktivizēsies tendence atbrīvot enerģiju, kura vergoja libido vajadzībām, un ļauj tai izpausties citās sfērās. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanos, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas.

Romantisko sapņu jomā esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Vērsis. Šodien aktivizēsies tendence atbrīvot enerģiju, kura vergoja libido vajadzībām, un ļauj tai izpausties citās sfērās. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Dvīņi. Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas.
Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Vēzis. Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Lauva. Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Jaunava. Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Svari. Atkāpies no kalpošanas striktajai izdevumu tāmei un palutini sevi ar kaut ko īpašu. Tas varētu būt kāds eksotisks krodziņš vai īpaši labs vīns, kuru nemaz tik bieži neatļaujies. Iespējams, tev ir kādas slēptas vēlmes, kuras uzdrīksties īstenot.

Skorpions. Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Strēlnieks. Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Mežāzis. Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Ūdensvīrs. Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Zivs. Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru