Zvaigžņu tulks: šo dienu vajadzētu maksimāli izmantot…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: šo dienu vajadzētu maksimāli izmantot…

Šo dienu vajadzētu maksimāli izmantot dažādām mentālām un intelektuālām aktivitātēm, kas nebūt nepadosies viegli, tomēr rezultāti būs lieliski. Tātad visas darbības, kur ir vajadzīgs intensīvs prāta darbs. Var rasties situācijas, kur veidosies principiāla ideju un domu opozīcija, īpaši ar skolotājiem, pasniedzējiem, konsultantiem un mācītājiem.

Iestādēs un uzņēmumos šodien vajadzētu strādāt ar tālejošiem plāniem un šobrīd vēl nereālo ideju perēšanu. Ja labi pastrādāsi, nākotne nāks ar lielāku vai mazāku atalgojumu.

Sirds lietās dominēs neganti draisks noskaņojums. Kur šāds kārdinātājs parādās, tur arī neprognozējami pārsteigumi.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Noteikumi un instrukcijas nespēs ierobežot tavu radošo darboties gribu, vienīgi veselības problēmas var novilkt rokas bremzi. Ātri un atbilstoši reaģējot uz pirmo simptomu parādīšanos, būsi uz pekām ātrāk nekā parasti.

Vērsis. Tavos vārdos būs suģestējošs spēks. Izvēlies pareizos vārdus un pareizo mērķauditoriju, lai tava enerģija netiktu izkaisīta vējā. Ja vēlies kaut ko piedāvāt cilvēkiem, pārliecinies vai viņiem tas ir būtiski svarīgs.

Dvīņi. Šodien gatavojies pārmaiņām, jo diena kā radīta, lai nodotos intensīvam prāta darbam. Priekšniecība var tevi apbalvot, uzticot interesanta projekta vadību, kas pavērs iespēju izpausmes brīvībai.

Vēzis. Radīsi iespējas apiet visus šķēršļus un sastapsi radniecīgas dvēseles, kuras darīs tāpat. Vienīgie kavēkļi, kas var tevi atturēt no brīvdomīgas rīcības, ir tavi iekšējie aizspriedumi vai neadekvātas ambīcijas.

Lauva. Vismaz virtuāli izraujies no ierastās un jau nedaudz iesīkstējušās vides. Tev vajadzētu ieelpot citu pasauļu un citu kultūru gaisu. Apjautīsi, ka ne tikai materiālajā labklājībā sakņojas dzīves jēga un tās piepildījums.

Jaunava. Ļauj saviem ieradumiem un nelielajām vājībām nedaudz brīvības. Pārāk stingi noteikumi sagrauj tavu individualitāti. Var rasties situācijas, kur veidosies principiāla ideju un domu opozīcija.

Svari. Šodien vajadzētu strādāt ar tālejošiem plāniem un šobrīd vēl nereālo ideju tvarstīšanu. Ja labi pastrādāsi, nākotne nāks ar lielāku vai mazāku atalgojumu. Ja vēlies labi sadzīvot ar cilvēkiem, centies viņus iepriecināt.

Skorpions. Vari pamainīt savas prioritātes profesionālajā lauciņā. Savukārt dažiem līdzgaitniekiem vari kļūt par iedvesmojošu paraugu. Veidosies auglīga ideju un domu apmaiņa ar skolotājiem, mentoriem un pasniedzējiem.

Strēlnieks. Visas darbības, kur ir vajadzīgs prāta darbs, nepadosies viegli, tomēr rezultāti būs lieliski. Var rasties situācijas, kur veidosies principiāla ideju un domu opozīcija, īpaši ar skolotājiem, pasniedzējiem, konsultantiem un mācītājiem.

Mežāzis. Nepieciešamība pēc svaigiem iespaidiem ņems virsroku pār atturību un aprēķinu. Spēsi paskatīties uz lietām un cilvēkiem sev līdzās citām acīm. Iespējams, šis ir piemērots laiks, lai pamainītu savu tēlu.

Ūdensvīrs. Kāds pieredzējis un vecāks cilvēks šodien tevi mudina uz apvāršņu paplašināšanu. Ļaujies šim aicinājumam, ja zinātkāre un darboties griba ir tonusā. Ja neesi pārliecināts, vienkārši ieklausies teiktajā.

Zivs. Šodien vari atļauties darīt to, ko pats uzskati par aktuālu un interesantu, ja nu vienīgi uzmanies no pasākumiem, kas var pabojāt tavu veselību. Vari panākt vēlamo, iesaistoties neformālos pasākumos un kontaktos ar intelektuāliem cilvēkiem.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru