Zvaigžņu tulks: Šīs dienas enerģijas neļaus gulēt…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Šīs dienas enerģijas neļaus gulēt…

Šīs dienas enerģijas neļaus gulēt uz lauriem vai gaidīt, kad viss pats nokārtosies. Notikumi tevi ieraus savā virpulī, bet pats arī vari izraisīt ne vienu vien situāciju, kas tavā ceļā uzburs šķēršļu joslu.

Rokas niezēs ātrāk pabeigt saplānotās lietas, lai ātrāk dotos savu personīgo vajadzību un interešu labirintos. Veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti iegūtās prasmes.

Partnerattiecību virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei vai arī iekrist apslēptos slazdos, no kuriem atbrīvoties varēsi tikai tad, kad būs pagaisis svētku skurbulis.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Nebaidies izvēlēties to ceļu, kuru līdz šim nekad vēl neesi iemēģinājis. Iespējams, tas nav īsākais un vieglākais ceļš. Šodien izdošanās ir tava labā draudzene. No romantiskajiem slazdiem varēsi atbrīvoties tikai tad, kad būs pagaisis svētku skurbulis.

Vērsis. Ja pārāk aizrausies ar savu darba rezultātu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes, turi maku kabatā un nemētājies ar nereāliem solījumiem.

Dvīņi. Būs aizmirsušies nesenie stresi un ar pilnu krūti metīsies jaunu izpriecu kaldināšanā. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt romantisko noti attiecībā uz jaungada sagaidīšanas variantiem.

Vēzis. Šodien virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības attiecībā uz to, kas tevi sagaida svētku laikā. Nesamierinies ar izvairīgām atbildēm, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Lauva. Veiksies darījumi, kur noteicošās būs tavas prasmes un iemaņas, jo šodien ātrums ir no svara. Izlem pats, vai vari sadzīvot ar līdz galam nepadarīta darba sajūtu. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības neatklātās šķautnes.

Jaunava. Rokas niezēs ātrāk pabeigt saplānotās lietas, lai ātrāk dotos savu personīgo vajadzību un interešu labirintos. Veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti iegūtās prasmes.

Svari. Šodien gribēsies sapucēties, iznesties un paspīdēt, lai visi redz un apbrīno! Brīvības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam mājinieku priekšā. Padomā, vai visas savas kārtis vajag atklāt.

Skorpions. Sen dibinātās pazīšanās var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo draugu un paziņu loku, lai paspētu to, ko tikai paša spēkiem nav paveicams. Kas tevi sagaidīs pēc tam, būs atkarīgs no tavas prasmes draudzēties.

Strēlnieks. Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu vai izeju no situācijas Apzināti un atbildīgi pabeidz jebkuru darbu un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Šodien vēl nepieņem galīgo lēmumu par jaungada svinību vietas izvēli.

Mežāzis. Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem radiniekiem. Ja tava rīcība būs balstīta paša sūri grūti izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Ūdensvīrs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem kā uz pieredzes pērlēm un rotājies ar šīm pērlēm uz nebēdu. Varbūt ir pienācis laiks paslinkot, kamēr vēl citi mēģina paspēt nepaspējamo, un demonstratīvi doties romantiskās pusdienās.

Zivs. Izmanto šodienu laiku, lai beidzot izdarītu iepriekš atliktās lietas vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem jāatdod materiālie vai morālie parādi. Būsi pārsteigts, cik iedvesmots un pacilāts atgriezīsies mājās.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!