Zvaigžņu tulks: Šī diena rosinās pārdomas par…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Šī diena rosinās pārdomas par…

Šī diena rosinās pārdomas par savu vietu dzīvē, par virzienu, kurš jāizvēlas, par patiesību un maldiem. Interesanti un iedvesmojoši cilvēki var pavērt skatu uz vēl nebijušām lietām tavā dzīvē.

Fiziskās enerģijas būs daudz, lai izpaustos darbībā, bet arī domu spēks var ārdīt priekšstatus un prāta sabūvētos nocietinājumus. Vairies no negatīvas informācijas, kas var saindēt tavu iekšējo pasauli.

Jo augstāk bangos emocijas, jo graujošāka to iedarbība uz tavām attiecībām. Šodien sacentīsieties, kuram pareizāks dzīves uzskats vai skaitīsiet pārkāptos baušļus.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Jo augstāk bangos emocijas, jo graujošāka to iedarbība uz tavām attiecībām. Šodien sacentīsieties, kuram pareizāks dzīves uzskats, skaitīsiet pārkāptos baušļus un mērīsieties vērtībām.

Vērsis. Ja aizrausies ar savu plānu slavināšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes un pieturies pie durvju kliņķa. Vairies no nepatiesas informācijas un no skaudīgiem cilvēkiem.

Dvīņi. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu draugu un paziņu loku, ja sāc lūkoties pēc jauna virziena savā dzīvē. Nodomus realizē nekavējoties un daudz nemeditējot.

Vēzis. Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var radi var neierasties uz saplānotajām pusdienām vai vakariņām tāpēc lūko pēc alternatīva varianta.

Lauva. Pamēģini nomainīt sadzīves laika grafiku. Tas attiecas gan uz tavu personīgo rutīnu plānojumu, gan tuvinieku dienas kārtību. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par grūti realizējamām iespējām.

Jaunava. Fiziskās enerģijas būs daudz, lai izpaustos darbībā, bet vārdu spēks var ārdīt pretinieka sabūvētos nocietinājumus. Vairies no negatīvas informācijas, kas var saindēt tavu iekšējo pasauli.

Svari. Ļoti aktīvi lūkosies pēc iespējas kaut ko izmainīt savā sadzīvē, bet šis praktiskās materiālistiskās nodarbes vajadzētu nedaudz atlikt, jo šodien ieteicams vairāk nodarbināt prātu – smelties jaunas zināšanas un iedvesmas.

Skorpions. Brīnišķīga diena, lai nodotos pašizglītošanās un dzīves izziņas procesiem. Interesanti un iedvesmojoši cilvēki var pavērt skatu uz vēl nebijušām lietām tavā dzīvē.

Strēlnieks. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar lielo informācijas bagāžu. Īpaši gaidīts būsi draugu sabiedrībā. Novēro laukumu un tikai tad iesaisties divdomīgās situācijās.

Mežāzis. Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas teritorijas, vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz jaunu zināšanu un enerģijas sasmelsies.

Ūdensvīrs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem sadzīvē, kā arī uz attiecībām no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks pārdomāt savu vietu dzīvē, lūkot virzienu, kurš jāizvēlas, par patiesību un maldiem.

Zivs. Instinktīvi sajutīsi pareizo virzienu, lai atgrieztos uz platā dzīves lielceļa. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram pienākumam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar kādu garīgo praksi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!