Zvaigžņu tulks: Šajā jaunmēness piektdienā dāvinājumā iespēja…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Šajā jaunmēness piektdienā dāvinājumā iespēja…

Šajā jaunmēness piektdienā dāvinājumā iespēja negaidīti un pēkšņi pacīnīties par savu brīvību un taisnību. Tomēr ekstrēmi saraut saites ar cilvēkiem un tuvām vietām nevajadzētu.

Darba vidē šī nepacietība stimulēs aizkaitināmību un izaicinošu uzvedību. Tev mēģinās uzspiest viedokli un liegs iespēju pašam pieņemt lēmumus.

Partnerattiecībās būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Katram ir īpaši jutīgie punkti, un šodien tie zaigos visās iespējamajās krāsās.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un prasmi novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja jūti un domā pretējo. Pacīnies par savu brīvību un taisnību. Tomēr ekstrēmi saraut saites ar cilvēkiem un tuvām vietām nevajadzētu.

Vērsis. Atturība un pieticība ļoti labi sadzīvos ar dāsnumu attieksmē pret saviem mīļajiem. Vari atļauties greznus pirkumus tikai ar nosacījumu, ja tie sadzīvo ar veselo saprātu.

Dvīņi. Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles. Uzmanies no sadzīves traumām un informācijas tehnoloģiju nobrukšanas visnepiemērotākajā brīdī.

Vēzis. Jāatrod pozitīvais arī tajās lietās, kuras tevi kaitina un nomāc. Izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami. Atgriešanās pie agrākajiem pienākumiem vai atbildībām var radīt patīkamu nostalģiju.

Lauva. Šodien vari droši doties cīņā par savu taisnību, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas un gribasspēku. Ja atmetīsi visam ar roku, veiksmes izslīdēs no tava tvēriena.

Jaunava. Tev pašam šodien jāizdara viss ieplānotais. Nemēģini deleģēt pienākumus vai pāradresēt uzdevumus. Atbalstu pieņem tikai ieteikumu un padomu veidā, bet praktisko daļu paveic pats.

Svari. Dienas laikā uzlabosies noskaņojums un dzīve jau rādīsies krāsaināka. Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus.

Skorpions. Šodien tev nāksies patukšot savus uzkrājumus, jo atlikt apsolītos pirkumus nebūtu godīgi. Bet neaizraujies ar izdevumiem un neķeries pie naudas, kas nolikta citiem mērķiem.

Strēlnieks. Darbā nepietiks tikai ar praktiskām vai teorētiskām zināšanām, vajadzēs tās sintezēt, lai iegūtu pārliecinošu rezultātu. Ieklausies kolēģu teiktajā, apkopo viņu rekomendācijas un tad rīkojies.

Mežāzis. Uz brīdi aizmirsti par savām ambīcijām un esi pirmais, kurš padodas un noliek ieročus ieilguša kariņa gadījumā. Ja būsi ar mieru respektēt tradīcijas un likumus, tavs cieņas koeficients tikai pieaugs.

Ūdensvīrs. Ar pozitīvu noskaņojumu gaidi pārsteigumus, kas satricinās tavu mieru. Par laimi, pateicoties tavai pacietībai, praktiskumam un neatlaidībai, izdosies izturēt šīs dienas kņadu.

Zivs. Darbā vari paļauties tikai uz savām profesionālajām zināšanām, prasmēm un pieredzi. Izmanto tikai pārbaudītas metodes – gan sadarbībā, gan darba procesu koordinēšanā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru